Говорилня

Как го гледаше аз в пловдив и стара загора ми викат че трябва да имам 18 години за да го гледам
 
1.сервера не е мой а сам 2-ри админ и не е 170 , а 250 :)

hahaha 250 000лв тъй ли? я кажи ква е колата


Как го гледаше аз в пловдив и стара загора ми викат че трябва да имам 18 години за да го гледам
16+
 
Някои ако иска да ражменим Рекламни банери да драсне един рет на скаип ADMIN.Todor
 
май си се убаркал

Официална цена на S63 6.0-литров twin-turbo V12 агрегат, 612 к.с. и 1000 Нм. максимален въртящ момент.
Сериозна е и цената, която започва от 221 221 евро.

по вероятно е да бъде V8 Двигател той е само 137 683 евро
 
май си се убаркал

Официална цена на S63 6.0-литров twin-turbo V12 агрегат, 612 к.с. и 1000 Нм. максимален въртящ момент.
Сериозна е и цената, която започва от 221 221 евро.

по вероятно е да бъде V8 Двигател той е само 137 683 евро

говоря за 250хиляди евро не български пари бре :)
 
мисля ,че беше 12 цилиндара незнам ща излажа ,но дига 350км/h
 
говоря за 250хиляди евро не български пари бре :)

е пак не е 250 както виждаш гледам официални дани говора 100% :) с реални Цени
 
е пак не е 250 както виждаш гледам официални дани говора 100% :) с реални Цени

ся са обадя на баща ми и щи кажа,довечера като се прибера от дскл щи пратя малко снимки отвънка :)
 
ся са обадя на баща ми и щи кажа,довечера като се прибера от дскл щи пратя малко снимки отвънка :)

аз сам го виждал тоя мерцедес и съм карал такъв мен нема закво да ми даваш неме кефи като цяло Въобще Mercedes неме радва като Клас! нз защо аз си предпочитам БМВ и Ауди и Субару Импреза това са другото неме радва
 
начи е ся му са обадих 450€ цената е такава защото е тунингован аусписи , джанти 800$ бройката и др :) аз също сам фен на БМВ за мен марките са Мерцедес , БМВ , Лексус
 
dsc0000141u.jpg
ся е с малко по големи :)
 
като ти гледам стила ти си на луксозни коли аз наблягам на Спортни Модели и на тунинга :)

и си сменете гумите че леко сте ги изпилили от толкова въртене

тия джанти 17 цола или 19 цола са?
 
Last edited:
мисля ,че са 19-ка btw продаваме тва бмв за 20 000 лв. ако има заинтересовани за колата да ми пишат в скупе,ще има смъкване на цената!

dsc0000004r.jpg
 
на кое смисал на двигателя нямам снимка на мерцедеса ама като го отваряхме на цилиндара пише V12 отдло битурбо :) ,а за бмв-то не е във варна в момента в бургас е стои в гаража и чака новия си сосбтвеник ^^ ,че вече мн коли станаха и разчистваме , като се прибера от даскало щи пратя снимки на мерцедеса
 
говора за БМВ то да го вида хубаво от пред ит зад от вътре самия двигател на БМВ как изглежда сичко :)
 
Ако някой има идване към Бургас за се обажда :)
 
- Тате, тате, какво означава "Format C: Complete"?