Говорилня

да ме видиш?Аз карам кола от 1 година бе бриятел и горе доло от 2 ходя по барове.В кои барове си ходил?Не парадирам с нищо.

Какво не пародираш 0.о Абе момче ти майче и със памета си зле (chuckle) !
Колкото до баровете,почти всички без новите който наскоро са отворени.
 
Какво не пародираш 0.о Абе момче ти майче и със памета си зле (chuckle) !
Колкото до баровете,почти всички без новите който наскоро са отворени.
демек?
 
Без тези който са отворени това лято или пролета :)
демек не си ходил само в Versai то там в тва мазе и да идеш няма да повториш кво като викат всяка седмица по 2 поп-фолк изпълнителя..
 
Протекте лягай, не се излагай.
 
Хахахахаххахахахахаха,не,не , просто ми изтощи батериите :D:

Вземи Duracell ?
58743311.jpg
 
както казах ако изкараш и 1 час с мен ще осъзнаеш че съвсем несъм това за което всички тук ме мислят
Обичам да пия купони както и всички...също имам и друго правило никога не посягам пръв.

90% от боевете първият удар е решаващ. С първия удар му взимаш страха и е малко вероятно да върне. Но иначе не трябва да позволяваш да те удрят. Ударят ли те си дотам.
 
Съгласен съм с няколко души от тука с пари може да имаш всичко но не и истински приятел като имаш пари той е при тебе когато нямаш пари в трудни времена те изоставя и вика опраии се сам. Дано да не се такива приятелите ти.

Вярно е че богатите са едни от най страхливите хора като нямаш сърце да скочиш на 5 души заради приятел вие като сте 2 ма за ко са ти пари за да наемеш бодигарди да ти свършат мръсната работа защото не може да си я свършиш сам ли или викаш някои приятелчета да ти я свършат? Ако са повече от теб разбирасе че ще викаш нали няма да ядеш бой :D

И аз винаги не посягам пръв освен ако не се ядосам много и то това става много трудно и да първия удар е почти винаги решават освен ако се биеш с цигани щот ако той те удари пръв приятелчетата му скачат и става месаница и могат да те убият а пък ти ако го удариш пръв всички от циганите се разбягват. Поне така съм чувал не знам дали е вярно но много хора казват така.

Само с химия и мускули не става като може да се биеш за ко са ти освен за да исплашиш някои като те види колко си як и такива и тяло разбирасе да впечатлиш някое готино маце а пък и те ходят все при извън подземните дет не могат да варят по пътя.
 
90% от боевете първият удар е решаващ. С първия удар му взимаш страха и е малко вероятно да върне. Но иначе не трябва да позволяваш да те удрят. Ударят ли те си дотам.

Господи той не ти говори за бои..... :D
 
фНИМАНИЕ пуснал съм го и хапе!!!
 
90% от боевете първият удар е решаващ. С първия удар му взимаш страха и е малко вероятно да върне. Но иначе не трябва да позволяваш да те удрят. Ударят ли те си дотам.

ти нявга бил ли си се (rofl)
 
явно го бият и като го ударят не връща и си изказва тезата че в боя като те одарят не връщаш :D
 
Last edited: