Говорилня

bacardicoolrender.png
 
Hamlet ,стига аз не му отговорих щото нали знаеш думата " Убий тапака с мълчание! "
Може и да е педалска не знам , също така кое им е лошото на sign's ?

Едит >> 1-вата най-ми харесва ъм... не знам от кой е и се извинявам че може би му го няма името , мисля че е дънгеон ама не съм сигурне :С

Едит 2 ... >> Също така "КАРЪЛ" съм ги да ми ги правят просто ги моля ако нямат работа да направят нящо готино по техен вкус и ето.. Ти ме изкара че им плащам ...
 
Last edited:
То така ако ставало
Edit: Please Give me 100,000 EUR :D
 
Моля някой от Администраторите на този форум да обърнат внимание на темата защото се обърна в спам всеки си рекламира сървъра а това е забранено. много хора завиждат и се правят на голями. никой не влиза в положение. Даркстеам е станал пълна бъркотия....
 
Моля някой от Администраторите на този форум да обърнат внимание на темата защото се обърна в спам всеки си рекламира сървъра а това е забранено. много хора завиждат и се правят на голями. никой не влиза в положение. Даркстеам е станал пълна бъркотия....

Вярно е..! :)
 
Моля някой от Администраторите на този форум да обърнат внимание на темата защото се обърна в спам всеки си рекламира сървъра а това е забранено. много хора завиждат и се правят на голями. никой не влиза в положение. Даркстеам е станал пълна бъркотия....

Тогава довиждане и на теб.. /името ти е вид реклама, съжелявам../
 
Накой спомня ли си какво казваше Shaker..?
Беше нещо като , има хакери има ??????????? има всякакви админи и идиоти ????
Горе-долу това си спомням.. :С
 
Накой спомня ли си какво казваше Shaker..?
Беше нещо като , има хакери има ??????????? има всякакви админи и идиоти ????
Горе-долу това си спомням.. :С

'' Докато има бълъци, ще има пари ! ''
 
Накой спомня ли си какво казваше Shaker..?
Беше нещо като , има хакери има ??????????? има всякакви админи и идиоти ????
Горе-долу това си спомням.. :С

Има добри програмисти, има лоши програмисти има и админи.. Не ти препоръчвам да си от последните.. нещо такова беше ;ддд
 
Аха деад ту.
Има добри програмисти, има лоши програмисти има всякакви идиоти има и админи, Не ти препоръчвам да си от последните две. :D
Edit : PLMN Вярно е и това ^_^
 
Last edited:
  • Like
Reactions: HePegoBeH