Говорилня

Оправи ли се със файловете ?

То и в тези файлове дето съм с тях има тая опция ама нещо не немога да го направя да падат box of kundum+5, направих го така:
[BCReward]
ItemID = 11
ItemGroup = 14
Level = 12
а така ми дропва box of luck
(chuckle)
 
ItemID = 11
ItemGroup = 14
Level = 12

По горе пише номера на итемите във файла и от там избираш какво да пада.
 
ItemID = 11
ItemGroup = 14
Level = 12

По горе пише номера на итемите във файла и от там избираш какво да пада.

По горе ?? нещо немога да схвана идеята. (doh)
 
Търся хостер за hard сървар на му
сайта и сървар файлове от мен на 100%
Изисквания:
1.да е +16
2.да има силно pc
3.да разбира г/д някакуф език колкот да не е нищо..[php/html/css/cs++]
4.да имам достъп да pcto
5.да е сериозен!
Печалба ще има ! 50/50
 
Търся хостер за hard сървар на му
сайта и сървар файлове от мен на 100%
Изисквания:
1.да е +16
2.да има силно pc
3.да разбира г/д някакуф език колкот да не е нищо..[php/html/css/cs++]
4.да имам достъп да pcto
5.да е сериозен!
Печалба ще има ! 50/50

От начало не мисли че ще е голяма печалбата от хард и като имаш на предвид мобио колко отдържат.... :) Лично мнение :p
 
Пффф къде отидоха славните дни в Select MU , Gillete , firefox (това съм аз..) FreaK , Thug .. .. CS Battles ... CS Wins.. :D: , в Universal MU .. Forest (ГМ) ( Аз :Д ) , SpeaK , JokeR ... etc... ся като си спомням и.. :(
 
Във самия файл от който настройваш кво да пада горе има номерата на итемите боксове чаусове и т.н
 
Във самия файл от който настройваш кво да пада горе има номерата на итемите боксове чаусове и т.н

А бе то си има ама нещо не мога да го направа ... ;ххх к'во ли не пробвах и не мога да го направа и т'ва е ..
 
2d8gu3t.png

By: me!
 
тогава ти можеш ли да направиш като средната картинка, която е правена от феликс? аватара му не е педерастски, ако е така, значи 70 % от японските пубери са педали, тъй като са с подобни прически.. с тези мечове само загрозяваш МГ-то
 
  • Like
Reactions: Arr0gance
тогава ти можеш ли да направиш като средната картинка, която е правена от феликс? аватара му не е педерастски, ако е така, значи 70 % от японските пубери са педали, тъй като са с подобни прически.. с тези мечове само загрозяваш МГ-то

ьааьаььаьаь тиа снимки са толкова как да кажа, ььь, не са хубави, и мога да ти направя 99 пъти по яка! А за МГ-то както каза просто ако си разглеждал снимки ще разбереш че оригиналната снимка е с тиа мечове! : Риййш, Капиш!?!?!?
 
Last edited:
като гледам МГ-то силно се съмнявам, но хайде нека те видим
 
като гледам МГ-то силно се съмнявам, но хайде нека те видим

Няма какво да ме гледаш не искам да се доказвам че мога да направя нещо, просто не ми пука вашето мнение ;) (chuckle)