Говорилня

кво да се прай чатим :d а пък и поне непиша кът вас тема след тема, една под друга... :d
 
  • Like
Reactions: Astra
Ти постоянно си тука бе цял ден ме няма и цял ден си писал тука :d
 
  • Like
Reactions: Astra
ludlud,защо се обаждаш ? Искаш да те съдера и тебе ли?Смешнкик!
От вчера влиза тука и му знае устата,абе ейййййййййййй газар хахахахаахахаха..
Толкова сте смешни и противни, че нямам думи просто!
Thanks: 182 ХАХАХАХАХАХА
Ти си сигурно някое ТЪПО ФАКЕ което си прави профили да си дава Thanks..Познах ли?Ей ся ще кажа на DarkMaster-a да свери от твоето ИП с колко акаунта е влизано.
 
  • Like
Reactions: Astra
аз излязах 12:30 от форума и преди 20 минути влязах... тейче нестоя много във форума а пък за писането не видях грешка във предния ми пост знам че съм збъркал една тема и то не е нарочно може да имам грешки в някой постове но не във всички
 
  • Like
Reactions: Astra
ludlud,защо се обаждаш ? Искаш да те съдера и тебе ли?Смешнкик!
От вчера влиза тука и му знае устата,абе ейййййййййййй газар хахахахаахахаха..
Толкова сте смешни и противни, че нямам думи просто!
Thanks: 182 ХАХАХАХАХАХА
Ти си сигурно някое ТЪПО ФАКЕ което си прави профили да си дава Thanks..Познах ли?Ей ся ще кажа на DarkMaster-a да свери от твоето ИП с колко акаунта е влизано.

брато ThankS е колко пъти ти си давал ThankS на хората а другото Thanked 23 Times in 12 Posts е във клко Posta са ти дали thanks и колко пъти са ти дали на теб Thanks
 
  • Like
Reactions: Astra
Давам Тhanks на всеки който ме кефи ако искаш виж пука ми на КУРА !
 
  • Like
Reactions: PURE
брато thanks е колко пъти ти си давал thanks на хората а другото под него е колко пъти са ти дали на тебе thanks и във клко posta .....

той е тъп :)
 
Аз виждам, че е давал,но си мисля,че си е давал на себе си на другия профил.Ако е така,ще го псувам докато не му омекнат стафидите в главата.
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
Абе мухлио ще давам на който си искам thanks но не и на теб за това са го направили така че гледай си работата и мълчи !
 
Някой да иска безплатни THANKS давам на всички освен Shaker !
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
брей вий по колко акаунта имате lud дадах ти на тебе tnx щото и ти на мене си ми дал но за мене тва thanks и thanked е малко тъпо
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
аве до оня ден имах Thanked 2 Times in 2 Posts а пък сега гледам :blink: и невярвам :D благодаря на всеки който ми е дал Thanked
...големи спамери станахме в тая тема...
 
На тея Thanks целта не им е,да раздавате на приятелите си или по молба на някой си,а да го дадеш на този които е пуснал нещо и ти ще го ползваш.Гледах на тоя боклук каде е давал Thanks и видях,че е давал на някфи супер тъпи постове които нямат смисъл.И на мен ми е давал,за което ме е яд.