Говорилня

аз давам по принцип Thanks на когото ми скимне ;)
 
Каквото си искам това ще правя аз ще ви давам не е нужна да ми давате на мен спокойно :)
 
На тея thanks целта не им е,да раздавате на приятелите си или по молба на някой си,а да го дадеш на този които е пуснал нещо и ти ще го ползваш.Гледах на тоя боклук каде е давал thanks и видях,че е давал на някфи супер тъпи постове които нямат смисъл.И на мен ми е давал,за което ме е яд.

аре сега яд те е... ти даже са кефиш ама ари... :d
 
Просто не е той човекът който ще ми казва какво да правя аз :)
 
Искам да попитам някой може ли да ми даде скрипт за някоя онлайн игра ? Нещо подобно на БГМАФИЯ Хановете или няква жалка имитация само да става за игра :)
 
Искам да попитам някой може ли да ми даде скрипт за някоя онлайн игра ? Нещо подобно на БГМАФИЯ Хановете или няква жалка имитация само да става за игра :)

ако съм те разбрал искаш browser игра ето ти една която я играх много отдавна още като излезе http://bg.gladiatus.com/
 
Да но ми трябва да е моя трябва ми самия скрипт :)
 
Знам ги такива като теб скарам се с някой и търся нещо и той ми казва "аз имам" обаче няма и ми казва че няма да ми ги даде познал ли с1м ?
 
Имам един проблем с MU ONLINE като влизам в някой сървър отдолу Taskbar^а остава също така и половината горна лента вижда се на fullscreen но Taskbar^а и горната лента ми пречат резолюция на MU 1024/768, резолюция на монитора 1024/768. Аз мисля че е от Windows^а ми защото оня ден си го смених а на предния нямаше такива проблеми...
 
Изтегли си някаква по-нова версия на играта с онея launcher-и които имат една опция за минимизиране с отмедка, от там се оправя
 
Някой ще помогне ли да направим сървар на един приятел ... ?
Интернет-а му е BTK ии нещо или някаде грешим или някой по-добре запознат да погледне само дали не е от портовете ... за връзка скайп : krasimir4oo,brutalzzz
 
Абе хора е ми кажете защо когато си пусна сървъра на с3 еп1 мога да направя само една регистрация ? Нито от сайта става да се прави нито от едитора много смотана работа и незнам от какво е ... някой може ли да ми хелп (think)
 
Изтегли си някаква по-нова версия на играта с онея launcher-и които имат една опция за минимизиране с отмедка, от там се оправя

В Emerald ми се вижда така а там са с нови launcher^и които искат първо да вляза в тях да натисна ''GAME START'' и после да вляза в Main.exe launcher^ите са на ''BoR Team''
аве ся ще си сменя windows^а ве... мамка муу
 
Last edited:
САМОО ЛЕВСКИИ АЛЕ АЛЕЕ АЛЕЕ (party) LEVSKI 1 CSKA 0
 
2 na 0 za levskii ve4ee (party) levskii 6ampioon!!!
 
знаете ли какво прави ЦСКА-ар когато ЦСКА станат шампиони?
изкл ps2 и си ляга :d
 
Абе мисля да пускам сървър (ФЪН) та.. някой дали ще иска да се обединим хард сървър+фън ще взема и домейн.. хайде ако има навити ЛС