Говорилня

Тоя там на аватара тича тича като луд и ко само си мадахерца главъта :Д
 
Виж вилиците в рацете му.
 
:d тва не беше мнение, мненито си по - горе го написах а тва беше нещо като съвет...
Аз от такива като тебе съвети не искам.Знам много добре какво да правя.
 
можеше тва да го напишеш в един пост не да... а не да флуудваш нищо че темата е за тва но всяко нещо си има граници...
 
Сложи нещо по яко е к'во те кефи това
 
Тоя пък медал кфо прави при мене :d
 
ми ако задържиш мишката на него ще прочетеш и ще разбереш... но то балъците си остават балъци...
 
ми ако задържиш мишката на него ще прочетеш и ще разбереш... но то балъците си остават балъци...

Ти пък само гледаш с кого да се заяждаш...
 
ми ако задържиш мишката на него ще прочетеш и ще разбереш... но то балъците си остават балъци...
Хахахахаха абе смешнико,не се излагай бе!Виждам колко голям боклук си и че си толкова прост, че нямам думи просто и се мъчиш нещо да ми кажеш?Хахахаха да та е*а в хотела.
 
Хахахахаха абе смешнико,не се излагай бе!Виждам колко голям боклук си и че си толкова прост, че нямам думи просто и се мъчиш нещо да ми кажеш?Хахахаха да та е*а в хотела.

от де ме виждаш ве през камерата ли ::D: и нищо няям да ти казвам аз ако имам нещо го пиша в темата и къв хотел кво си представяш незнам... сега не съм на хотел ::D: :diespam:(rofl)
ааа и честито на именниците ::D: като мене :arf2::cool1::D::D:
 
Last edited:
Давайте момчета псувайте се яко :d
 
Раздавам безплатни thanks кой иска ::d
 
Хахахахаха абе смешнико,не се излагай бе!Виждам колко голям боклук си и че си толкова прост, че нямам думи просто и се мъчиш нещо да ми кажеш?Хахахаха да та е*а в хотела.

Върви се гръмни бе лиго!!!
 
Кажете някой як филм от 2008-2009