Говорилня

тоя уш дето е лихвар е много смешен ::d: напиши на колко е да се смея повече :arf2:
имал пари... ::d: ама зарад кризата нямал ::d: той изобщо може ли да обясни какво е ''лихвар'' ::d:::d:::d:

на 15 е :Д

Edit: Апак ако ти трябва намери скайп didogod и го питай какъв си ти? Аз лично съм го учил да казва I D I O T :D
 
(rofl)(rofl)(rofl) остай.... още по - смешно става... аз ще го набия и шму зема парите ве ::d:::d:::d:

ти на колко си ве идиот такъв да не си на повече?
 
ти на колко си ве идиот такъв да не си на повече?

ама поне не са прая на лихвар или някав далавераджия ве циганин
 
ама поне не са прая на лихвар или някав далавераджия ве циганин

Боби не е циганин мога да ти го докажа! :)
 
[21:51:02] LyDa-KaTeRiCa каза: are molqte maxni mi banna ot darksteam razbrah :x nikoga ve4e nema se povtori are molqte :x
Life
Не е писал на мен,а ми дадоха хронология.
 
тоя уш дето е лихвар е много смешен ::D: напиши на колко е да се смея повече :arf2:
имал пари... ::D: ама зарад кризата нямал ::D: той изобщо може ли да обясни какво е ''лихвар'' ::D:::D:::D:

просто имам постоянно пари и давам заеми ама ся кат има криза оставам с 10-20 лева мах :cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1:
 
просто имам постоянно пари и давам заеми ама ся кат има криза оставам с 10-20 лева мах :cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1:

ХаХаХа дидко ти си луд братле (rofl)
 
Ооо сърдит си ми така ли ?!? Защото ти срах в пясъка а ? :d
 
просто имам постоянно пари и давам заеми ама ся кат има криза оставам с 10-20 лева мах :cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1::cry_1:

недей са излага ве
 
Точно в кризата тря правиш пари бе "лихфар" ясен си ми
 
Точно в кризата тря правиш пари бе "лихфар" ясен си ми

познай ме какъв сам първо после говори за мене щото някои неща са за гаврата други не са :;)::;)::;)::;)::;)::;):;)
 
познай ме какъв сам първо после говори за мене щото някои неща са за гаврата други не са :;)::;)::;)::;)::;)::;):;)

аз знам какъв си :wait: I D I O T :D
 
аз сам си i d i o t това си го зная :;)::;)::;)::;):