Говорилня

малко спам сега ^^
забележи за колко време тези две аудита

308 км/ч на магистрала Тракия с Audi R8 ! / VBOX7
YouTube - 290 km/h en Audi RS6 (Option Auto)

дигат от 140км. до 300км.

и виж Голфчето (angel)

Vw Golf 4 VR6 Turbo - 300 км/ч / VBOX7

за колко време ги дига от 140км. до тук на снимката 300км. (chuckle)


чакай са дай да видим колко тежи Голфа и колко тежат тези Аудита ... голфа е по лекичак няма спор че Голф VR6 е стабилен това него упреквам двигателя е страшен но пък голфа е по лек като кг затова е и по бързо ускоряващ при това голфа не много дълаг докато ауди-то си е дългичко
 
Точно това се опитвам да обясня (wasntme)
 
аре ве ей, няма ли работещи нощни птици :D:
 
С какъвто щеш :) Голфчету е само 317 коня такмо сега се обадих на момчето и е леко като перце ;P с този тромавия трактор дори и да е Turbo S 400 коня мисля, че бяха те едно аверче имаше пак, че се зори гарантирам ;P

Ти този голф го изкара космическа ракета... |-(
 
Дайте един линк за Уеб Шом за с4 прерових форума не намерих :D:
 
точно така тука само чалга и чалга :D но пък Васе ако го дадете тоя Голф ВР6 в Перник за 1 седмица ще го тунинговат по пернишки и нема да си го познае приятеля ти :D
 
По "Пернишки" се едно каза по "Паришски" :D
 
Какво е наглост? - Да караш в насрещните платна по магистралата и някой да те блъсне отзад
 
абе момчета.. окажете малко помощ... проблема ми е следният : с Counter-strike 1.6 Non steam съм. И докато ровех за сървърчета, 1 ужким ми хареса и реших да го пробвам.. тръгна да си се свързва с сървъра, тегли някакви лайна и след като се свързах ме изхвърли... и менюто се промени.. а именно - най-отгоре пише имеето на сървъра .. отдолу са си съответно "find server, options, exit" и когато натисна върху find server ме пренасочва автоматично към този мизерния .. как да си оправя менюто??
 
Смени ЦС-а за менюто знам че от някаф файл беше в цстрайк или нз каде забравих обаче за пренасочването май ще трява да си смениш ЦС :)
 
Зависи какъв Кайен :) Дали е тунинг и т.н и зависи от голфа :)

нема зависи кайена е много ацки много тежак и да е 500 коня голфа да е 300 пак голфа ще го скуса защото е много по лек!
 
как/какво се прави за да си сложа банера горе в ъгъла където има и на други сървъри?