Говорилня

еми лесно човека е фен на Перник :D
 
аз бях чел за няква разработка на Военен Голф който е 600 коня и е некъв нериален прототип ако го намера после ще ти го покажа Адаш :)
 
аз бях чел за няква разработка на Военен Голф който е 600 коня и е некъв нериален прототип ако го намера после ще ти го покажа Адаш :)

ахахахахаха и защо им е на военните голф :D
 
Един приятел в тук София има едно Голфче 4-ка VR6 скромна работа.
Един път патувахме с него до Пловдив и това Голфче дърпаше по-добре от старото ми BMW-це.
За жалост нямаше мегдан да дигне пошече от 260км понеже имаше трафик, но съм сигурен, че ако имаше поле за изява т'ва Голфче щеше да си напълни километража от 320км (wasntme)

Crazy на връщане от Пловдив спряхме да хапнем и видяхме един "баро газаро" с Порше 911 приблизително на ~5-6 години колата.
Пацо (приятелчето ми) му предложи гонка и тоя нали е с Порше (chuckle) се съгласи и на старта и на ~ 40км след като тръгнахме го гледах през задното стъкло :D

Виждал съм още 4-5 ако не се лъжа такива Голфчета тук в България и мога да ти дам гаранция, че ще е добър конкурент на това ауди (chuckle)
...леко купе с двигател който има в него толкова много коне които само чакат някой да им подаде гас (wasntme)
 
То голфа не струва толко, колкото да го напраиш да дига тия километри ;D
 
Един приятел в тук София има едно Голфче 4-ка VR6 скромна работа.
Един път патувахме с него до Пловдив и това Голфче дърпаше по-добре от старото ми BMW-це.
За жалост нямаше мегдан да дигне пошече от 260км понеже имаше трафик, но съм сигурен, че ако имаше поле за изява т'ва Голфче щеше да си напълни километража от 320км (wasntme)

Crazy на връщане от Пловдив спряхме да хапнем и видяхме един "баро газаро" с Порше 911 приблизително на ~5-6 години колата.
Пацо (приятелчето ми) му предложи гонка и тоя нали е с Порше (chuckle) се съгласи и на старта и на ~ 40км след като тръгнахме го гледах през задното стъкло :D

Виждал съм още 4-5 ако не се лъжа такива Голфчета тук в България и мога да ти дам гаранция, че ще е добър конкурент на това ауди (chuckle)
...леко купе с двигател който има в него толкова много коне които само чакат някой да им подаде гас (wasntme)
Порше ? Кайен ?не ми са вярва..Освен тоя голф да е някаф от Бързи и яростни 2 xahxa
 
Къде пише кайен?
А и ако не вярваш т'ва с поршето веднага се обаждам на Пацо ако не е по вилата сега за събота и неделя и правим тест искаш ли :p
 
Ясно щото викам ако е кайен пълен абсурт :)
 
Мога се обзаложа примерно на 200 кинта, че и на кайена ще му е зор с това Голфче (wasntme)
 
Зависи какъв Кайен :) Дали е тунинг и т.н и зависи от голфа :)
 
Зависи какъв Кайен :) Дали е тунинг и т.н и зависи от голфа :)

То зависи и от климата на източно европейското крайбрежие, ама... шанс.
 
С какъвто щеш :) Голфчету е само 317 коня такмо сега се обадих на момчето и е леко като перце ;P с този тромавия трактор дори и да е Turbo S 400 коня мисля, че бяха те едно аверче имаше пак, че се зори гарантирам ;P
 
Търся човек който може да пише текстове за песни стил RnB - Hip Hop :)