Говорилня

То сигорно когато бог е раздавал мозък Arr0gance е бил в (кенефа) :D

може майкаму да са я фанали в кенефа и да го е направила от спукан презарватив та да е толкова умствено надарен :) просто няма кво повече да говорим за това момиченце че почваме реклама да му правим.


@arro за твое сведение съм много над 16 такаче недей много да мислиш защото си като казват старите хора "една патка седяла и мислила сядяла и мислила накрая се оказало че само седи" такаче дишай спокойно и намали минералната вода
 
а за годините му кфо ми пука на колко,това на колко години е ништо не променя

Нищо лично към тебе,а за годинките му - той се представя че е некаф мениджър на некфа мн успешна компания има коли ала бала а-у
обаче ето я клопката.. това е в алтернативния му свят.. (xaixai)
Аз не мисля аз знам..
 
  • Like
Reactions: hamlet
еми оредил си е живота що да не те е яд, че е мениджър на некфа мн успешна компания ?
 
Брато толкова ли си ограничен.. Не разбираш ли лъже?
 
И поне разбира от работата си направил си е свой сървър има свой бизнес и много хубави и успешни теми в Форума ;)
 
И поне разбира от работата си направил си е свой сървър има свой бизнес и много хубави и успешни теми в Форума ;)

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl) (wheh)
 
Брато толкова ли си ограничен.. Не разбираш ли лъже?

аз като ти казвам че си ограничен от към мозак не верваш все повече затъваш в тъпизмите си че почваш да завиждаш че си тъп и ограничен и неможе дори сигурно да работиш с най елементарните програми като Word или Excel
 
Ех , то бива да се шегувате но толкова много да се обиждате ! Престанете и двамата. Ще ви намеря подарък за празниците който наближават.
 
Ех , то бива да се шегувате но толкова много да се обиждате ! Престанете и двамата. Ще ви намеря подарък за празниците който наближават.

A Big Bomb filled with dynamite?! TNX !!
 
личи си че си назад с технологиите (гол мисир) :D

Ohhhh, много съм назад..
КУЙ ТУЙ ПЦ? Аз искаМ КАМПУТЕР ,а ти ми даваш Монитар!!!
 
остави го да се прави на тъп колкото иска... винаги ще си остане пародия на човек
 
мога ли да си направя му онлайн сървър чрез:Hamachi поради което нямам реално ИП ?
 
мога ли да си направя му онлайн сървър чрез:Hamachi поради което нямам реално ИП ?

Прегледай SEARCH и ще намериш това което търсиш :)
бтв Тряя да отвориш 1-2 порта и става
 
То сигорно,когато бог е раздавал мозък, Arr0gance е бил в (кенефа) :D

musytoa said:
еми оредил си е живота що да не те е яд, че е мениджър на некфа мн успешна компания ?
Какво ще кажеш да не се плюем на тема "мозък" ?
 
може ли да ми дадете(пратите линк) за да си изтегля SQL Server 2000