Говорилня

обиДак?
писнами?
малумни?

Брой грешки само в цитата, който се отнася за мен(43 думи - общо): 18
Съотношението е почти 1:2 :D:
Това ... просто е талант.


не си поправил всички грешки и си допуснал още
 
Майкати само свирки ми прави... добре я учиш брато..

както и да говориш майкати и бащати ще ти останат приятели друг ти казах няма да иска да е приятел с теб само ще го срамиш даже ако и компютера можеше да говори или най вече да ходи до са да е избягал бе парцаляк... а колкото до майкати еми кво да я правиш жената искаше работа намерихме и на околовръсното нали от там те роди и тебе май от изпаренията на колите си станал толкова тъп и грозен
 
както и да говориш майкати и бащати ще ти останат приятели друг ти казах няма да иска да е приятел с теб само ще го срамиш даже ако и компютера можеше да говори или най вече да ходи до са да е избягал бе парцаляк... а колкото до майкати еми кво да я правиш жената искаше работа намерихме и на околовръсното нали от там те роди и тебе май от изпаренията на колите си станал толкова тъп и грозен
Аа виж сега.. почваш да говориш за него, после обръщаш темата към себе си .. знаем, че си с самочувствие ама това минава всякакви граници!
 
То се карахте,карахте ...... и се карахте ,че забрайх защо се карате !?
 
понеже тук е спама на форума може ли да помоля някой който е на ти с photoshop да ми драсне 1 коледен хедър на които да пише Empire Mu

някой?
 
Last edited: