Говорилня

защото нито ти нито аз имаме шанс при тази,иска пари пари и пак пари които ние неможем да и дадем :)

Ти от каде знаеш че аз немога !!!Ма тия брат с парите несъми интересни !!!Най лесное да дам 300 лева и да имам яка путка!!!Др е да зн че ще е твоя !!!А не като тая неска с теб утре с друг
 
Аз съм разбрал че жени които не гледат парите няма(това си е лично мое мнение).
Също така целя след като създам собственно семейство да обичам децата си и те да обичат мен(жената честно да ви кажа през хуя ми е дали ще ме обича или не).

Несъм съгласен !!!Не сички искат парите!!!
 
Няма ли да го баннете тоя бе.. 100 пъти наруши правилата .. по 5 поста един след друг прави :x
 
Няма ли да го баннете тоя бе.. 100 пъти наруши правилата .. по 5 поста един след друг прави :x

тфа тук е говорилня и не важи това правило :)
 
Нямам предвид да се влияят нъплно от парите а това че в всеки един избор се замислят и за пари.
Аз поне до сега не познавам такава която да не гледа пари.

са пък се праиш на паричко, а? :D
 
ти няма ли да разбереш че на мен никой неможе да ми диктува какво кога и къде да правя?
Квото си искам тва правя и така ще бъде

(chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
мале иди се прегледай на доктора, ако ти каже че си добре ти му кажи той да се прегледа...

моля не се излагайте повече!
 
все едно да си говориш с тухла
 
Абе човек след като те намразиха всички за простотиите които правиш и ся искаш да се направиш на интересен не успяваш а само се вкарваш само в някой професионален филм.
 
Не сте забавни момчета...