Говорилня

Хъй хъй ... Като те видя само как си скубеш веждите ми става ясно какъв "мъжага" си. Единственото което ми пречи да дойда и дати обърна симетрията, е че съм на 14. След 1-2 години ще се видиме, ще разберем за какво става въпрос. Ще видиме дали си толкова силен, или килцата ти дават самочувствие. Имам чувството че се заканваш само защото знаеш че никой няма да се занимава да ти ходи по умрелите дискотеки, с който ти така отчаяно се хвалиш. Погледнах ти ръката- никаква следа от тренировка. Надценяваш се, отворен си когато си далеч. Преди много хора те уважаваха, сега тройно повече те мразят и ти се смеят. Пропадаш също както жалкия си "нощен" живот!
EDIT:
e5d7fcba250652419d11e3aa1915773a.jpg

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
Абе ако си някой луд които полудява като го прецакат за нещо и приятелчетата няма да го спасят :)

П.С. Нищо лично.

Тея ли ще го спасят виж само колко са жалки горките.

2477822k.jpg
 
Само тоя най от дясно кадет е по на човек...
 
Тия по една патка в челото и ще са се опънали като ластици на земята
 
как го наляхте човека ц ц :D:

p.s.

2478246e.png
= бахур (think)
 
Last edited:
Аааа евалата, аз сбирам приятели, и ти също, оставяме ги накрая да се бият, ние ги гледаме и който бие- бие. Сам, не съм сигурен че ще те бия, но 2-ма ако сме ти връчваме месец реанимация :D друг е въпроса че няма да се разкарвам само щото някой си мисли за голям бияч |-( ...
 
олеле майко как можа да се изцепиш по тоя смешен начин,най-известното кафе в хасково е собственност на втория от ляво на дясно, а пред последният е собственник на най-луксозното стрелбище в южна българия

е все пак да не пикаят олио бе мен :Q__
 
Ако им се наложи с толкова пари не олио ами петрол ще запикаят

oh rly? парите ли са всичко, значи са големи задрастеняци
 
ХахАХ ей путко, я се осъзнай малко, и бягайте си ходете на кафетата и на стрелбищата, с твойте разглезени сополанковци, видяхме те що за стока си, уж много богат уж само с богаташи се сабира пък за 100 лева прецаква хората.
Такива като теб, са ясни като бял ден