Говорилня

не го казваш показваш го crazy а-у обиждаш нареждаш
точно за това ти казвам да покажеш колко си голям

голям съм 1.90 см. някаде
и каде съм те обидил бъзикам се просто ти го приемаш на вътре
 
ма не е там въпроса единия ше ми вика турчин другия комплексар другия незнам какъв е майка му да еба аре елате като сте толко големи
събирайте се сичките от форума които ме мразите забирайте си приятели охрани квото искате и елате

:D аз не съм от тея който се правят на силни пред пс и не бих тръгнал заради тебе и до кухнята
 
не е бе няма само за мен е ся на 23-ти има много известни имена в бара хем ще си направите купон хем ще си разрешим проблема

аз проблем с теб нямам който има да го разрешава
 
Стига се прави на бияч бе, свинчо ^^
 
свинчо ше викаш на тоя къдет те е напрайл путко заспала ако ти си някъв развиснал и си тръгнал да ползваш тва където на тебе ти го казват,нали се сещаш че ми е през хуя кво ше ми каже няква мишка като тебе дето приказва а нищо не прави
пак ти казвам покажи се ти на форума бе сух
представям си те:сух(сила колкото да иде до тоалетната и пак да седне на пц),мазна косица(противно ти е да се къпеш),за момичета да не става и въпрос(имал ли си си приятелка през живота или още си прекалено малък?),а приятели?(може би по интернет,излизате да изпушите по една цигара и айде пак(mu,wow...etc),за барове и нощен живот да не става въпрос.
Пак се замисли на кой живота е по добър преди да тръгнеш с напатките без да си сигурен.

О, мъ,гъ.
Нощният ти живот ли ти е живота бе, парти-миксер?

Ебаси комплексарите, ебаси чудото.
 
  • Like
Reactions: Nicky
свинчо ше викаш на тоя къдет те е напрайл путко заспала ако ти си някъв развиснал и си тръгнал да ползваш тва където на тебе ти го казват,нали се сещаш че ми е през хуя кво ше ми каже няква мишка като тебе дето приказва а нищо не прави
пак ти казвам покажи се ти на форума бе сух
представям си те:сух(сила колкото да иде до тоалетната и пак да седне на пц),мазна косица(противно ти е да се къпеш),за момичета да не става и въпрос(имал ли си си приятелка през живота или още си прекалено малък?),а приятели?(може би по интернет,излизате да изпушите по една цигара и айде пак(mu,wow...etc),за барове и нощен живот да не става въпрос.
Пак се замисли на кой живота е по добър преди да тръгнеш с напатките без да си сигурен.

Такива като теб не могат да ме обидят изобщо. :)
 
свинчо ше викаш на тоя къдет те е напрайл путко заспала ако ти си някъв развиснал и си тръгнал да ползваш тва където на тебе ти го казват,нали се сещаш че ми е през хуя кво ше ми каже няква мишка като тебе дето приказва а нищо не прави
пак ти казвам покажи се ти на форума бе сух
представям си те:сух(сила колкото да иде до тоалетната и пак да седне на пц),мазна косица(противно ти е да се къпеш),за момичета да не става и въпрос(имал ли си си приятелка през живота или още си прекалено малък?),а приятели?(може би по интернет,излизате да изпушите по една цигара и айде пак(mu,wow...etc),за барове и нощен живот да не става въпрос.
Пак се замисли на кой живота е по добър преди да тръгнеш с напатките без да си сигурен.

Абе приятелче ти вчера порасна и почна много да му разбираш.
Аз снощи ти говоря са сериозни неща които сме готовили преди това ти ми се перчиш на среща. Какво сега сръбнал си си и ти е дошла силата и мотивацията ли...?
Недей така не ти отива ;)
Още не си пораснал толкова за колкото твардиш, че си. Знам, че ти се иска, но има време не бързай :)

Найстина те мислех за сериозно момче а ти се оказа лигльо, пикльо и т.н :) Аз те питам какво стана с това за което бяхме готовили ти ми казваш "Кура ми става, к'во и ти ли ще идваш да ме биеш"... хах ми ако в сериозният биснес направиш така първо ще те отрежат и не ще ти става кура ми и него само ще лапаш а ако прецакаш някой така както онова момче със сървъра доста бой ще ядеш и няма да питаш "и ти ли ще идваш да ме биеш" ;)
 
Protect-e с приятелчета всеки може да плаши, и да бие ... върпоса е какво ще направиш сам без тях !?
 
Protect-e с приятелчета всеки може да плаши, и да бие ... върпоса е какво ще направиш сам без тях !?

Абе ако си някой луд които полудява като го прецакат за нещо и приятелчетата няма да го спасят :)

П.С. Нищо лично.
 
Ти ли ще си организатора на групата?

Хъй хъй ... Като те видя само как си скубеш веждите ми става ясно какъв "мъжага" си. Единственото което ми пречи да дойда и дати обърна симетрията, е че съм на 14. След 1-2 години ще се видиме, ще разберем за какво става въпрос. Ще видиме дали си толкова силен, или килцата ти дават самочувствие. Имам чувството че се заканваш само защото знаеш че никой няма да се занимава да ти ходи по умрелите дискотеки, с който ти така отчаяно се хвалиш. Погледнах ти ръката- никаква следа от тренировка. Надценяваш се, отворен си когато си далеч. Преди много хора те уважаваха, сега тройно повече те мразят и ти се смеят. Пропадаш също както жалкия си "нощен" живот!
EDIT:
e5d7fcba250652419d11e3aa1915773a.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nicky