[Help] Базова Защита

aLegRo0

New Member
Joined
Aug 20, 2008
Messages
419
Reaction score
22
Тей като Sygate Profissional Firewall не ми тръгва по незнам каква пречина искам да ви помоля да ме насочите кам некаква защита
казаха ми че ghost firewall била добра но незнам каде да я намеря :;:)
ако някои може да ми я даде или поне да ми даде некаква тема да пусне 1 пост благодаря
 
Тей като Sygate Profissional Firewall не ми тръгва по незнам каква пречина искам да ви помоля да ме насочите кам некаква защита
казаха ми че ghost firewall била добра но незнам каде да я намеря :;:)
ако някои може да ми я даде или поне да ми даде некаква тема да пусне 1 пост благодаря

Аз лично ти препоръчвам COMODO Firewall (firewall + firewall defense), много е добра ползвам само нея от 5 месеца и съм много доволен. Недостатък-а е, че постоянно те пита за всеки файл, или операция дали я позволяваш, но това лесно се оправя ! Как да е... няма да сгрешиш с нея ;) !
 
  • Like
Reactions: aLegRo0
Моля :) ако имаш нужда от помощ знаеш къде да ме намериш :)
 
Ако питаш за защита на МуСървара си можеш да ползваш Kerio Firewall... доста е добра ... препоръчвам ти я ;]
 
аве доктора пичга зн ли как да я настроя ?
 
Ползвай и на Windows Firewall-а заедно с някой от по-горе посочените ;]
Как така не ти тръгва Sygate Firewall ? (започва ли да зарежда? ; като включиш PC, процеса Smc.exe върви ли?)
 
Ползвай и на Windows Firewall-а заедно с някой от по-горе посочените ;]
Как така не ти тръгва Sygate Firewall ? (започва ли да зарежда? ; като включиш PC, процеса Smc.exe върви ли?)
Има такъв вирус които преебава някои exe-ta и повярваи ми не е parite ;)
 
Ползвай и на Windows Firewall-а заедно с някой от по-горе посочените ;]
Как така не ти тръгва Sygate Firewall ? (започва ли да зарежда? ; като включиш PC, процеса Smc.exe върви ли?)

Незнам ако питаш мене и Sygate не помага с/у хакване най е добре сичките тея горе да ги исталнеш и да ги настроиш И аз капак един Port blocker и мосля че сервера няма да може да се хакне лесно :wasntme::wasntme:
 
Тей като Sygate Profissional Firewall не ми тръгва по незнам каква пречина искам да ви помоля да ме насочите кам некаква защита
казаха ми че ghost firewall била добра но незнам каде да я намеря :;:)
ако някои може да ми я даде или поне да ми даде некаква тема да пусне 1 пост благодаря

смени си портовете на ДБ и сложи Порт Блокер и си готов с базова защита но за да имаш по здрава ти трябва хубав firewall :)
 
  • Like
Reactions: SuMMeR