[Release] Xtyling Web 99% Secured

Status
Not open for further replies.
.

Мисля че Weba е добар но не е точно като на Екстайлинг му ..
 
Мисля че Weba е добар но не е точно като на Екстайлинг му ..
Това е точно този уеб не ми се прави на голям разбирач нали ти гледам сървърите.
Life ти пък какво ще продаваш като си нямаш хал хабер от нищо?
 
Малко помощ

Супер

От каде да променя да запазва статс и да не изчиства нищо по инвентара и героя?:sweat:
В config.php има само това:

$_IfC6I = "20000000"; // Money for RESET
$_IfiQL = "300"; // Level Reset
$_Ifiof = "400"; // Max Reset
$_IfLIL = "2000"; // Reset Points
 
Пробвай с този config, макар ,че съм сигурен ,че просто не си го видял ... :wasntme:
 

Attachments

  • asddsa.rar
    1 KB · Views: 41
Пробвай с този config, макар ,че съм сигурен ,че просто не си го видял ... :wasntme:

Мммммммм нем... :) т'ва не е от config.php файла. :) ами е от resetok.php там е нагласено като натиснеш Reset Charter и да го направи всичко на 25 и да изтрие всичко само трябда се се изтрие скрипта :) иначе сайта е N1 за мен евала на двамата!

И другото е т'ва при blocked ми дава това:

BLOCK USERS - 0
0 Accounts and 0 Characters
Warning: mssql_query(): message: Invalid column name 'VIP'. (severity 16) in c:\program files\easyphp1-8\www\topban.php on line 87
Warning: mssql_query(): Query failed in c:\program files\easyphp1-8\www\topban.php on line 87
Rank Account
Top The Best Players ;]
Warning: mssql_num_rows(): supplied argument is not a valid MS SQL-result resource in c:\program files\easyphp1-8\www\topban.php on line 127

Само това неможах да оправя иначе визия и някой друг буг оправих и стана трепач.

Оценка 100/10 ;)
 
Last edited:
Мммммммм нем... :) т'ва не е от config.php файла. :) ами е от resetok.php там е нагласено като натиснеш reset charter и да го направи всичко на 25 и да изтрие всичко само трябда се се изтрие скрипта :) иначе сайта е n1 за мен евала на двамата!

Промених малко визията и някои други бъгове и стана трепач.

Оценка 100/10 ;)

Че то за всяка тяхна тема мога да кажа - Евала.. макар,че на Вирус малко не ми харесва начина му на защита (НИИИЩО ЛИЧНО) ама поне като кажат сядам и го правя - сяда и го прави ::p:
 
Това е точно този уеб не ми се прави на голям разбирач нали ти гледам сървърите.
Life ти пък какво ще продаваш като си нямаш хал хабер от нищо?

Значи :)
Понеже за първи път се захванах да направя сървър на MuOnline 97d+99i
сървара е напълно готов и ми трябваше сайт за него. Дръпнах си този имаше малко грешки но ги оправих :) промених малко визия и стана много добре. Но понеже гледам, че пише 99% Secure и помолих един приятел да се опита да го хак или да добави герой... и то взе че стана :)
Т'ва от сайта ли е или сървара не е защитен както трябва и каква защита да му сложа?

Мерси предварително ;)
 
ей пичага ти си ми адаш ама сру ма ти си зле тва не е от сайта ;) сървара не е защитен
 
ей пичага ти си ми адаш ама сру ма ти си зле тва не е от сайта ;) сървара не е защитен

Мерси за бързия отговор първо :) и се пак за първи път се захваштам с т'ва нещо и за това питам иначе сайте е супер :)

10/10 ;)
 
Backo брат нещо немоа го поткарам аре ми дадеш скупе ми хелп ОК ?
 
Backo , просто не си сложил достатъчно защита на сървъра си...
 
Backo , просто не си сложил достатъчно защита на сървъра си.. не все може да хакне този сайт :blush:

Усетих :) мерси много за инфото сложих вече Sygate Personal Firewall
 
Backo Доколкото знам Firewall-a е за дирекни атаки!Но е по добре с нея!
 
backo Доколкото знам firewall-a е за дирекни атаки!Но е по добре с нея!

Това ми казаха да сложа и това слагам :) ако има друго може да споделите :)
 
Backo Доколкото знам Firewall-a е за дирекни атаки!Но е по добре с нея!

Кви директни атаки бе мен.. то к'ви други има.. :wasntme:
 
Ето какво направих аз за около два дена ровичкане и преправяне на УЖАСНО МНОГО ГРЕШКИ по този сайт:


screen.JPG


screen1.JPG


screen2.JPG


Всички грешки и бугове по него са орпавени.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.