[Release] Xtyling Web 99% Secured

Status
Not open for further replies.
Backo , просто не си сложил достатъчно защита на сървъра си.. не все може да хакне този сайт :blush:

Според мен да ти кажа точно на т'ва сайтче Secure според мен имаше 40% забележки не че нещо искам да обидя Вирус и много грешки който незнам защо, но 50% от тях всеедно нарочно са направени. Но иначе си е много добре :) мисля да поработя и над BattleZone Style By Damian & ReaL , но това по нататък.
 
Ето какво направих аз за около два дена ровичкане и преправяне на УЖАСНО МНОГО ГРЕШКИ по този сайт:


screen.jpg


screen1.jpg


screen2.jpg


Всички грешки и бугове по него са орпавени.
нищо особенно...направил си го по грозен даже като си съчетал бяло с черно...
 
със сигурност е по защитен щото оня е BASED ON MUWEB a тоя си е правен от нашенец :)
 
Според мен да ти кажа точно на т'ва сайтче Secure според мен имаше 40% забележки не че нещо искам да обидя Вирус и много грешки който незнам защо, но 50% от тях всеедно нарочно са направени. Но иначе си е много добре :) мисля да поработя и над BattleZone Style By Damian & ReaL , но това по нататък.

То това се знае бе :angel2: Ама все пак евала,че правят защита на някой неща както трябва :angel2:
 
ами като е по защитетн от Bz Style що си с него :D
 
мисля че саита не е на Xtyling мu !
 
как ша не е на xtyling като пише xtyling web ???

Ами на ей така.. правиш се на ударен и не вникваш в заглавието...


xtyling web = xtyling website = на XTYLING уебсайта = на XTYLING,който ползва WEBSITE... се'ш ли се ?
 
Хммм а дали има джаджите на bc и дс като на xtyling ?

няма и да ги има :p


Мисля че Weba е добар но не е точно като на Екстайлинг му ..

това ми беше стария сайт сегашния е много по UPDATE от този който го бях release преди много отдавна криптнат :)


Ами на ей така.. правиш се на ударен и не вникваш в заглавието...


xtyling web = xtyling website = на XTYLING уебсайта = на XTYLING,който ползва WEBSITE... се'ш ли се ?

също искам да добавя че сайта аз съм го правил дизайна само съм гледал от един друг сървър може да сте го играли Дангерлинк там е АСП аз го направих на ПХП :)


А относно дали е защитен айде няма да си правя реклама на сайта/сървъра но айде някойда ме хакне като е толкова 99% става дума за сегашният ми сайт с който съм в момента на екстайлинг-му хард - 100 екпси кадето е :)
 
Last edited:
може ли 1 имаге на 1я пост да го видя какво е?
 
ако някой направи 1 модул Reset Stats ще сам му много благодарен..само че върху някой от тия модули дето са сегашните :)
 
тоз хеадър как се едитва
 
някой знае ли как се оправя еррор-а на блокнатите?
 
така се разваля автентичния му вид :)


Lol, ami togava to vseki template mu razvalq "avtentichniqt" vid... vsichki slagat kartinki, moduli, mandji samo nikoi ne se seti da promeni nqkoi dr cvqt ^^
 
намерих един бъг не показва точките на guilds
 
Status
Not open for further replies.