[AD] XTYLING-Mu 98r Exp: 80x Drop: 40%

офф: нака пиши ми по скайп aragorn_vt
 
Хора..Не го знам за колко защитен се мисли..ама вчера пуснах капотето :D:D:D
да не говорим за другите хакове...
А ти XTYLING..Незнам къде си учил (АКО ИЗОБЩО СИ :D ) ама верно си неграмотен..все едно лапе на 5 годинки пише..
 
хаха пич ти нещо не си фред пуснал капоте паьаьхаъьхаъьхаьа я са прибери и са искапи ве ;)
 
Споко ..има начини :D "В" Ред...Да не съм Фред найстина... :D:D..ама съм си В ред
и"З"к"Ъ"пи Се ;)) :D
Вие с XTYLING май сте били заедно а (think)
 
и какво като си пуснал капоте да не си най големия?

мишкар :D :D когато стана C++ кодер тогава ми говори за клиента и защитите му
 
и какво като си пуснал капоте да не си най големия?

мишкар :D :D когато стана C++ кодер тогава ми говори за клиента и защитите му
не е задължително да си "C++ Coder" :D:
 
правилно познавам хора който не са кодери а имат супер защити :) но е предимство се пак :)
 
правилно познавам хора който не са кодери а имат супер защити :) но е предимство се пак :)

глупости, мога ти викна един циганин дет играе само GTA и ще сложе SPF ^^
 
глупости, мога ти викна един циганин дет играе само GTA и ще сложе SPF ^^

Не знаех че са сабираш с цигани(и то испански) (nqh)
 
xtyling - неграмотни охлюви
иначе сървъра става ... 1 от многото хард сървъри
 
Ако имате забележки или препоръки за сървъра пишете тук :)

Имам забележка , и тя е , че главния Администратор е много неграмотен, ако може да му оправите граматиката ще е супер .
Мерси предварително !!!
 
Имам забележка , и тя е , че главния Администратор е много неграмотен, ако може да му оправите граматиката ще е супер .
Мерси предварително !!!

OMG ! Я ТИХО бе ман скрии са я си покажи сървъра да ти видим твоя че почваш да критикуваш хтулинг. Щом го критикуваш "твоя" ако ваобще имаш такав треа да е по-"известен" и по-"хубав" от неговия .. та я го покажи?!
 
OMG ! Я ТИХО бе ман скрии са я си покажи сървъра да ти видим твоя че почваш да критикуваш хтулинг. Щом го критикуваш "твоя" ако ваобще имаш такав треа да е по-"известен" и по-"хубав" от неговия .. та я го покажи?!

Ти си голям тъпанар бе , тука въпроса не упира до Сървър а до Грамотност.

И ако искаш да знаеш нямам сървър, и не ми и трябва , айде сега мълчи и не се излагай ....
 
Имам забележка , и тя е , че главния Администратор е много неграмотен, ако може да му оправите граматиката ще е супер .
Мерси предварително !!!
Отрепко отрепко...
 
Бих казъл че това е най-запазения български сървър след дангерлинк