[Release] Xtiling Web Designer by DIEL

DIEL

Member
Joined
Dec 1, 2008
Messages
65
Reaction score
5
абе не е кой знае к'во не съм се трудил кой знае колко но е добро според мен мен ми е без различно ! ;) напривих го защото ми писна да гледам шибания сайт и винаги еднакав не слагам едит на сайта защото незнам от кого е беше ми подхфърлен по някакав сайт или скайп ето ви и линк : DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
Eпа надявам се да ви хареса ;)
 
добро е :) малко да го бутна и става супер :)
 
Add more links please and please upload a screen shot of the web.
 
46395789.png

48286295.png

65074537.png


Just like that black... white...(happy)
 

Attachments

  • Black Xtyling desinger DIEL.rar
    1.7 MB · Views: 82
  • Like
Reactions: Cemaru
4/10 :) Все пак си се старал :p
Мое мнение за дизайна - Бива !

Спрете да критикувате хората който правят нещо за този форум и благодарение на които форума във момента е един от най добрите за MuOnline ;) На който не му харесва да не се хаби... някой от вас който критикуват и това не могат ;)
 
Last edited:
4/10 :) Все пак си се старал :p
Мое мнение за дизайна - Бива !

Спрете да критикувате хората който правят нещо за този форум и благодарение на които форума във момента е един от най добрите за MuOnline ;) На който не му харесва да не се хаби... някой от вас който критикуват и това не могат ;)

Сподели ?
 
грозна работа иначе 1/10 за труда :D
 
Грешка в заглавието Xtyling се пише и ако някой ти е казаЛ,че можеш нещо явно не ти е приятел ;)
 
Аз пък не виждам кво толко има направено,сменен background ?
 
то просто на тоя сайт не може да му се измисли рескин или нещо подобно.Ест може но трябва да си човек с добро въображение колкото до уеба не плюте така човека може да се занимава от скоро и да провери стигнал ли е до някаде със знанията и т.н
5/10 от мен ;)
 
Na men mi dava gre6ka

na men mi dava gre6ka pri file Online.php na ot 117 red do 200 i nekoi si :S