[AD] xMu 98r Exp: 80x Drop: 40%

Вече всичко е оправено и е подновен интерфейса на опцията :)
 
Добре замислено само трябва да се доразвие...
Нека дам 1 две предложения
1. Да се направи нещо като тарсачка ако може.
Например: търся стаф и цъкам на няква отметка стафове.
2. Итемите да се махат след 48 часа ако не са купени, че ще стане мазало.
Например: Добавям итем и след 48 часа никой не ми го земе итема ми се връща.
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Добре замислено само трябва да се доразвие...
Нека дам 1 две предложения
1. Да се направи нещо като тарсачка ако може.
Например: търся стаф и цъкам на няква отметка стафове.
2. Итемите да се махат след 48 часа ако не са купени, че ще стане мазало.
Например: Добавям итем и след 48 часа никой не ми го земе итема ми се връща.

Как да са махат след 48 часа е..., никакъв смисъл няма в това, не ми са дава пример в момента, да видиш какво имам в предвид с подчертаното, просто са замисли... :cool:
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Как да не му дадеш 10/10 ми кажи :)
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Как да са махат след 48 часа е..., никакъв смисъл няма в това, не ми са дава пример в момента, да видиш какво имам в предвид с подчертаното, просто са замисли... :cool:

Има смисъл. 2 денонощия са напълно достатъчни да се прегледа какво ти трябва и какво не.. Да се махат имам предвид да се махат от маркета и да си се добавят в инвентара на този който е пуснал итема.
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Предмети който не са купени 6 месеца автоматично се трият. 1 седмица преди предмета да бъде изтрит ви излиза съобщение в панела че имате предмети за пребиране и не ги ли пеберете итемите автоматично се трият за давност :)
А относно това за стафовете и търсачката ще го имам напредвид, отскоро е опцията и още има бая работи да се правят по нея.
 
  • Like
Reactions: ivowe3
И още 1 нещо. Да може да се добавят крила. Защото много хора търсят крила с МЛ или др.
 
  • Like
Reactions: XTYLING
И още 1 нещо. Да може да се добавят крила. Защото много хора търсят крила с МЛ или др.

Готово пуснах всички предмети да се продават :) (handshake) Ако имате други предложения към опцийте и сървъра давайте ги тук.
 
Добре замислено само трябва да се доразвие...
Нека дам 1 две предложения
1. Да се направи нещо като тарсачка ако може.
Например: търся стаф и цъкам на няква отметка стафове.
2. Итемите да се махат след 48 часа ако не са купени, че ще стане мазало.
Например: Добавям итем и след 48 часа никой не ми го земе итема ми се връща.


Добавени са категорий (party) Други предложения?
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Просто един много велик сървар 10/10 !!!!
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Тази дуел система автоматична ли е?
 
  • Like
Reactions: XTYLING
За коя система говориш. Ако може линк.
 
Тази vote reward система откаде е?

Аз си е правих а иначе за тоурнамента User Panel .:: xMu.BG SERVER + AntiCheat System 100 % No Hacks! ::. те си се записват и победителите трябва админите да ги ъпдейт но за момента не сам е написал нацяло и неможе да се обявяват :) Само в играта казваме кой е победителя....
 
Ясно аз мислех, че автоматично когато някой убие някой в играта и му записва победа в сайта и автоматично печели. Може да помислиш и над това като идея. :)
 
  • Like
Reactions: XTYLING
Ясно аз мислех, че автоматично когато някой убие някой в играта и му записва победа в сайта и автоматично печели. Може да помислиш и над това като идея. :)

Не съм наясно с Socket също така не съм C++ кодер иначе с удоволствие бих го напраил :)
 
xtyling още ли държиш сървъра щото гледам че пренасочен xtyling.net към xmu.bg това кво ще рече или ?
 
  • Like
Reactions: XTYLING