[Help] xampp

Darks

Member
Joined
May 16, 2008
Messages
42
Reaction score
6
Не мога да се оправя с xampp на Windows 7 64 bits до сега съм бил само с 32 bits и правя всичко както си знам и не ми отваря сайта дава ми Connection with SQL Server failed! незнам какво да направя и съм заседнал така с sql 2005 съм ако трябва нещо там да пипам ... Моля за помощ и благодаря за вниманието.
 
Коя версия на Xampp използваш ?
 
Не мога да се оправя с xampp на Windows 7 64 bits до сега съм бил само с 32 bits и правя всичко както си знам и не ми отваря сайта дава ми Connection with SQL Server failed! незнам какво да направя и съм заседнал така с sql 2005 съм ако трябва нещо там да пипам ... Моля за помощ и благодаря за вниманието.

Преди време и аз ненамерих решението на 2005 + 1.7.3 ....
 
Не мога да се оправя с xampp на Windows 7 64 bits до сега съм бил само с 32 bits и правя всичко както си знам и не ми отваря сайта дава ми Connection with SQL Server failed! незнам какво да направя и съм заседнал така с sql 2005 съм ако трябва нещо там да пипам ... Моля за помощ и благодаря за вниманието.

Използвай xampp 1.5.1 и няма да имаш този проблем :) .
 
Използвай xampp 1.5.1 и няма да имаш този проблем :) .

п-ха-ха-ха-ха- :d ДА ЗЕМА ДА ПОЗВАМ 0.1Б ?
_________

Виж сложи пак сял 2к с аппсерв 2.5.10 и си бомба :)
 
Какво ? Като си сас Windows 7 сас Xampp 1.5.1 няма да имаш
проблеми гарантирам ти ...
 
Last edited:
Какво ? Като си сас Windows 7 сас Xampp 1.5.1 няма да имаш
проблеми гарантирам ти ...

Windows e една голяма бозица :)
2-ро 1.5.1 е много стара версия ...
3-то Хампп като цяло неми харесва ...

______
 
Ми тогава чий кур дървиш тук?


Infracted by Protect
 
Last edited by a moderator:
Ми моя съвет е да смениш версията на xampp лично аз ти препоръчвам 1.7.1 или 1.6.8


Късмет !!!:drinks_nologo:
 
Защо всички се забивате на тоя задръстен xampp? Има къде, къде по-добри уеб пакети.