[Release] X-Web 5.8.0 Public

Може да се Inject-не, но е доста трудно... Промяна в source code-а, но е 1 дупкатата...
Относно XSS ... пак не е защитен, както никой MuWeb на "=MasteR=" ^^^ , а чрез XSS, както някои знаят, може пак да се inject-не!
Дизайн = 10/10
Защита = 6/10
Модули = 9/10
 
Last edited:
Савойска работа... и в уебшопа му имаше доста гадни бъгове. Добре, че бяха мефисто и найкър да фиксват.

Да ама ако не беше савой щеше да си мечтаеш за webshop , не стига че ти го дава без пари ами и се оплакваш
 
DarkMaster ТОВА Е ПРОСТО.НЯМАМ ДУМИ
10/10
ПРОСТО ИЗБИ РИБАТА МН МИ ХАРЕСВА
 
  • Like
Reactions: 123456
оо малак проблем с инсталл
Пиша www/site/install/install.php и показва "The requested URL /install/install.php was not found on this server." помогнете

;( И site/administrator.php ми озписва NOT FOUND ;(
 
Last edited:
  • Like
Reactions: 123456
оо малак проблем с инсталл
Пиша www/site/install/install.php и показва "The requested URL /install/install.php was not found on this server." помогнете

;( И site/administrator.php ми озписва NOT FOUND ;(

И НА МЕН ПРАВИ САЩИЯ ПРОБЛЕМ :headbang::;:)

НАИСИТНА КАЖЕТЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ
 
[*]Hostname
[*]Username
[*]Password
[*]Database
[*]Memb_info password Encryption
[*] - Cannot be empty

и кат дам Proceed и ми изписжа това " Cannot connect to Microsoft SQL Server"
какво трябва да махна датабасовете в MuServer/....
КАЖЕТЕ ПЛС
 
Last edited:
123456 Я не зяй бе !! Човека иска да ти помогне !!! :fubar: ! Сорка за спама ма ме издразни !
 
я кажете как да го инстална както трябва без да ми изписва това "Cannot connect to database" и как да влизам в админ панела
МОЛЯ КАЖЕТЕ КАК ДА ДА ГО НАПРАВЯ МОЛЯ ВИ СЕ
 
Last edited:
:doh::;:):;:):;:):;:):;:) ЗАКО НЕМОГА ДА ГО ИНСТАЛНА СЕ ПИШЕ ЧЕ НЕМОЖЕ ДА СЕ СВАРЗИ С ДАТАБАСЕ

И КАК Е ПРОМЕНЕНО administrator.php ТАМ ПАК НЕМОГА ДА ВЛЕЗНА СЕ ЕДНО ЧЕ САМ ГО ДЕЛ ::mad::
И КАТ ВЛЕЗНА В СИТА ЗАРЕЗДА АМА Е САМО БЯЛО БЕЗ НИЩО АЕ КАЖЕТЕ БЕЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ТОВА :confused::confused::badmood: КАТ ПРОБВАМ ДА ИНСТАЛЛ МИ ДАВА CAnnot connect to SQL нешто си ::mad::
 
Last edited:
АЕ ПОМОГНЕТЕ ДЕЕЕЕЕЕ
НЕМОГА ДА ГО ИНСТАЛЛ И НЕЗНАМ КАК ДА ВЛЕЗНА В АДМИН ПАНЕЛАААА АЕ ПОМОГНЕТЕ ДЕ ВЕЧЕ 2 ДЕНА НИКОИ НИЩО НЕ КАЗВА
help me please
 
Nice Looking 12/10
MySQL Configuration - poll setup. I CANT DELETE [*]Database xpoll TO ADD MAIN PLEASE WHYYY
 
Last edited:
Савойска работа... и в уебшопа му имаше доста гадни бъгове. Добре, че бяха мефисто и найкър да фиксват.

я кажи ся савойска раота ли е уеба на сервера му ?
 
а ве неможете ли да четете трябва да едитнете това
$INSTALLATIONFILTER = "127.0.0.1"; в index.php