[Release] X-Project (Last web)

eXecuteR

Active Member
Joined
Nov 21, 2008
Messages
342
Reaction score
165
.: X-Project (Last web) :.

Website menu
- News -
- Registration -
- Downloads -
- New Ranking -
- Black List -
- Information -
- Donate -
- Forum -
- Contact -

New User Control Panel
- Stats Adder -
- Change Password -
- Reset Character -
- PK Clear -
- Clear Magic List -
- Clear Inventory -

:: Full secure for modules and functions !!! No backdoors or something other !::​

- Images -​



- Links for download -
Zippyshare.com - X-Project (Last web).rar
2shared - download X-Project (Last web).rar
Free large file hosting. Send big files the easy way!


- How to config -

1. ../config/config.php -> SQL User, SQL Password, Title, Resettype (keep or reset)
2. ../modules/news.php and information.php

That's all !

- Credits -

LiskO
Mephisto
eXTenTioN
(Себе си няма да добавям тук, понеже за мен труда ми не е важен, пък и до колкото разбирам има хора които ме смятат за "ламер". Така, че не ми пука за този кредит :) Хората с които съм работил знаят какви са ми възможностите и не е нужно да се мъча да втълпявам неща, на които други не вярват :))​

P.S: If you have any problems or questions, report here ! :)
 
Last edited:
Нито Сайта нито дезайна не са твои :)
Credits: Кодове: eXTenTioN Дезайн: Lisko {} ;) Ламер ^^
 
Last edited:
това не е ли сайта на extention ?
Code:
[5:16:44 PM] [9в]Just Staso xD: brat az oshte
[5:16:45 PM] [9в]Just Staso xD: kato vida codinga
[5:16:47 PM] [9в]Just Staso xD: i si go poznavam
[5:16:53 PM] [9в]Just Staso xD: tva e moq stariq php coding
[5:16:54 PM] [9в]Just Staso xD: ...
 
това не е ли сайта на extention ?
Code:
[5:16:44 PM] [9в]Just Staso xD: brat az oshte
[5:16:45 PM] [9в]Just Staso xD: kato vida codinga
[5:16:47 PM] [9в]Just Staso xD: i si go poznavam
[5:16:53 PM] [9в]Just Staso xD: tva e moq stariq php coding
[5:16:54 PM] [9в]Just Staso xD: ...

Мисля че да поне така ми е казвал.
 
10/10
btw
как да направя да работи и за сезон 6, смисел новия герои да го има в класaцията?
 
Нека да си изясним нещатата, няма да отричам и няма да крия, че работата не е моя, имам си своето участие... аз уважам труда на всеки и за това съм и оставил кредитите в самия сайт... най-отдолу си има линк, който дава страницата с кредитите !!! Съжелявам, че съм пропуснал да ги напиша в темата, тази грешка ще бъде веднага коригирана !!!
 
10/10
btw
как да направя да работи и за сезон 6, смисел новия герои да го има в класaцията?
сложи прикачения файл в :modules\user
 

Attachments

  • Characters.rar
    1.6 KB · Views: 43
Last edited:
class 96 e е за сезон 6 новия герой бе Пич просто добави 1 ред.

if ($row[2] == 96) { $row[2] = "Rage Fighter"; }
if ($row[2] == 98) { $row[2] = "First Master"; }

знаците си ги променете както другите от горе герой повечето webове това се намира или в ranking.php или crankings.php



Стига сте се заяждали с момчето, може да кодва повече от повечето тук ботляци, написал ли е, че е ползвал от кодовете на eXtention написал е к'во искате бе ? Само се заяждате дайте да видиме вашите сайтове и наистина има си негови работи по web ;) този е много по подреден от на extention ;) ТУК НЕ Е МЯСТО ЗА РЕЛИЙЗ НА САЙТОВЕ, такива пумяри да критикуват като не могат, аз не критикувам защото не мога ! Мога да критикувам обаче в друго, което си мога и там така ще ги затапя такива хлапаци като вас, я си гледайте мършавите сървъри и не пишете само да флудите у форума!! Искам тест мнения не мнения ! Проблеми и такива дори не знам к'ви са тия 10 от 10 тук да не съм в imdb да оценявам филмите ако ще оценявате нещо горе има от 1 до 5 оценявайте там, да го направат ако могат по-видимо и оценявайте там ботляци смешни !! Нервите ме много ! Седнете си на газа и се кефете, че има релийсъри още защото въобще в тоя форум на седмица по 1 тема нова, само в help има по 50000 нови теми на ден ...
 
Last edited:
нещо намекваш ли или ?!?! hahahahha
 
Ей начи докопахте са и до тоя уеб
 
class 96 e е за сезон 6 новия герой бе Пич просто добави 1 ред.

if ($row[2] == 96) { $row[2] = "Rage Fighter"; }
if ($row[2] == 98) { $row[2] = "First Master"; }

знаците си ги променете както другите от горе герой повечето webове това се намира или в ranking.php или crankings.php



Стига сте се заяждали с момчето, може да кодва повече от повечето тук ботляци, написал ли е, че е ползвал от кодовете на eXtention написал е к'во искате бе ? Само се заяждате дайте да видиме вашите сайтове и наистина има си негови работи по web ;) този е много по подреден от на extention ;) ТУК НЕ Е МЯСТО ЗА РЕЛИЙЗ НА САЙТОВЕ, такива пумяри да критикуват като не могат, аз не критикувам защото не мога ! Мога да критикувам обаче в друго, което си мога и там така ще ги затапя такива хлапаци като вас, я си гледайте мършавите сървъри и не пишете само да флудите у форума!! Искам тест мнения не мнения ! Проблеми и такива дори не знам к'ви са тия 10 от 10 тук да не съм в imdb да оценявам филмите ако ще оценявате нещо горе има от 1 до 5 оценявайте там, да го направат ако могат по-видимо и оценявайте там ботляци смешни !! Нервите ме много ! Седнете си на газа и се кефете, че има релийсъри още защото въобще в тоя форум на седмица по 1 тема нова, само в help има по 50000 нови теми на ден ...

лош ден? ]:)
 
Бравос ;): Забелязах едно бъгче в уеба.
Ранкинга на ДЛ и МГ излиза картинката на СМ-а хД
т.е. поне на мен ми направи този проблем за всички който го има и те
Ето ви модула фикснат ;):
 

Attachments

  • rankings.rar
    2.2 KB · Views: 54
  • Like
Reactions: Elven