[Release] X-Project 2010 MuOnline Webs

За уеб едно направих един малък Ъпдейт !!! Добавил съм в него плъзгащо се меню :) !!!

First post is updated !
(dance2)

Супер си!! :cool: Сега само ,ако можеш да направиш background`a да е цял и става 1000/10 (sun) ;)
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
да пропуснал съм, благодаря, че ме подсети :)
 
  • Like
Reactions: mi7aka2
да пропуснал съм, благодаря, че ме подсети :)

За нищо
wink.gif
 
[става въпрос за X-Project 2010 (EvoLuTioN Design)]
може ли някой,ако му се занимава да направи background`a да е цял, а не разделен , пък за менуто незнам как ще е , може да е отстрани някаде или да си остане пак на същото място ама да не е с снимки ( да не пише home,download,register,ranking) защото някои , ако иска да добави още модули...(какво ще прави)



Моля ако имам правописни грешки да ме извините.

ще ти трябва псд а аз не го пазя камоли някои друг(ако въобще др го има) тъи че изглежда малко невъзможно :D
 
ще ти трябва псд а аз не го пазя камоли някои друг(ако въобще др го има) тъи че изглежда малко невъзможно :D

ще използвам друг background само да стане цял..
 
Имам проблем!:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/1.3.33 Server at 212.233.247.81 Port 80
 
Имам проблем!:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/1.3.33 Server at 212.233.247.81 Port 80

от httpd configa си позволи mod rewrite-a
 
No md5, but i think with Md5 will working too ;]
 
No md5, but i think with Md5 will working too ;]

i don't think it working on MD5 ,also there is no install folder ,
try to make website support MD5 also making install file that would be easy

Thank you
your website look very nice i give you 100/10
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
eXecueR имам предложение за 1-вия Уеб
1. Значи направи "логина" в отделни рамки както на 2-рия.
2. Под него сложи пак в отделни рамки меню както на 2-рия
3. И под менютата сложи рамка с информация за сървъра.
Виж направи го ако ти се занимава и даи картинка да видим на какво ще мяза..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: eXecuteR
като имам повече свободно време ще се позанимая да видя какво ще стане (nqh)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
аз имам проблем с сайта който е дизайна на Ево като ресна отчита ресе но не ми дава точки за вдигане версията е 97д
 
аз имам проблем с сайта който е дизайна на Ево като ресна отчита ресе но не ми дава точки за вдигане версията е 97д

значи предполагам, че си сложил Resettype = reset ?! Ако е така можеш да сложиш файла долу който съм добавил и пак да пробваш, дали ще е така :)

 

Attachments

  • includes.rar
    3.4 KB · Views: 42
btw извинявам се ,че спамя ..
Честит Рожден Ден .. Да си жив и здрав и мн кьсмет и щастие ! :)
Много хубави уебчета продалжавай само така и дано постигаш мн го яки резултати от тези .. :p
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
Моя проблем е, че когато се логна в сайта не ми показва геройте, който са ми в акаунта. Когато дам Reset Character ми изкарва героите от падащото меню, но когато дам да ресне героя ми изписва това:
"Character XAXXA dones not have enough money to reset!
Character XAXXA must be 400 in order to reset!" (Героя си е 400 и има 2милярда)
Немогат да се аддват точките. Като цяло Characters Panel-а не ми работи и на двата уеб-а

Edit: Оправих се... Всичко е 6+
Единствения проблем който ми остана е, че в ранкинг-а пише на всички Offline, а някой от тях са Online
 
Last edited: