[Help] Window

d00k13

Member
Joined
Mar 5, 2009
Messages
87
Reaction score
11
Значи проблема ми е на весия 99б+ и сезоните...Когато пусна самата игра ми остава СТАРТ менюто!и седи във прозорец не като другите игри :) ето ви и скреен понеже немога да обяснявам добре (speechless)
 
Аз ли сам "КйоръФ" или невиждам какво ти е минимизирано ....
Ако на версите над 99б нагоре ти се пуска в минимизиран прозорец, согорно ми правил настройки за минимизиран ....
 
Аз ли сам "КйоръФ" или невиждам какво ти е минимизирано ....
Ако на версите над 99б нагоре ти се пуска в минимизиран прозорец, согорно ми правил настройки за минимизиран ....

не си кьорав...и аз не виждам старт меню :D
бтв...ако не се се оправил пиши ми на скайп ще ти дам един файл, пък да видиме :)
 
Не го виждате поради факта че screenshot-а е на самото приложение, в случая MuOnline който се експонира директно в muonlinegame/folder. Реално d00k13 вижда START менюто но не може да направи screenshot на това което вижда :) Проблема е в резолюцията. Решението е да ползваш едни *.reg файлове, които предполагам че Achov ще ти даде :)
 
Не го виждате поради факта че screenshot-а е на самото приложение, в случая MuOnline който се експонира директно в muonlinegame/folder. Реално d00k13 вижда START менюто но не може да направи screenshot на това което вижда :) Проблема е в резолюцията. Решението е да ползваш едни *.reg файлове, които предполагам че Achov ще ти даде :)

мхм...ако изобщо ми пише
 
да наистина не се съобразих че снимката няма да показва какво виждам понеже е взета от /muonline се пак ачов ми помогна и всичко е готово :)