[AD] WestMu 98r Exp: 100x Drop: 75%

amFa

New Member
Joined
Jan 12, 2011
Messages
67
Reaction score
18
MuOnline Information:
Official Start On: 06.11.2011
22:00h
----------------------
Server Name: WestMU
Server Version: 0.98r
Server Location: България
Server UpTime: 24/7
----------------------
Server Information:
----------------------
Experience: 100x
Drop rate: 75%
Box in shop: No
Bless Bug: Off
Max level: 350
Max reset: 45
Max stats: 32767
Stat Points Per level: DK/DW/Elf - 5 MG - 7
Reset level: 330
Reset points: Yes
Guild create level: 100
Clear Inventory: Yes
Clear Skills: No
Zen for Reset: 20 000 000
----------------------
Success Rate's:
----------------------
Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 60%;
Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 85%;
Jewel Of Life Success Rate: 65%;

Item +10 Success Rate (No Luck): 65%;
Item +10 Success Rate (With Luck): 75%;
Item +11 Success Rate (No Luck): 75%;
Item +11 Success Rate (With Luck): 85%;
----------------------
Server Events:
----------------------
Blood Castle Event
Devil Square Event
Golden Dragon Invasion
Golden Tantallos Invasion

WebSite: http://MU.WestBG.Info
 
Изобщо не е крадено това че други хора го копираха не значи аз съм го откраднал :) и моля не спами в темата!
 
Изобщо не е крадено това че други хора го копираха не значи аз съм го откраднал :) и моля не спами в темата!

Да не говорим за визията на сайта от къде сте е копирали... Но пък съм сигурен че с моя намеса много скоро ще е махнете!

Serial: BoToVeTeDaMrATDL
Version: 0.97.25

и междодругото спрях ти сървъра в 19:29 тази вечер! Ще продължа да го спирам докато не махнеш сайта.
 
Last edited:
Сериала не е така нито версията :)
 
Изобщо не е крадено това че други хора го копираха не значи аз съм го откраднал :) и моля не спами в темата!

Този дизайн съм го виждал на Го-Линк още преди да се появи твоят сървър ;) Не мисля че са копирали от ТЕБ
 
Да не говорим за визията на сайта от къде сте е копирали... Но пък съм сигурен че с моя намеса много скоро ще е махнете!

Serial: BoToVeTeDaMrATDL
Version: 0.97.25

и междодругото спрях ти сървъра в 19:29 тази вечер! Ще продължа да го спирам докато не махнеш сайта.

Ееец.. Че БАШ па, от вас го е копирал. Че само вие сте с тоя сайт и че го няма free. Има цифрата такива сайтове.
Грешката е, че има нещастници (хакери, макери , пакери и всякакви) , които пускат FREE всякакви системи.
 
Айде стига спам БЕ :mad:

Ти сам си го правиш тоя спам. Опаа извинявай, не трябва да ти пиша да не ме биеш ( както ме заплаши в скайп (rofl) )
 
МОЖЕ ДА СПРЕТЕ ДА МИ КРАДЕТЕ ИМЕТО ?! НЯМА ДА СПРА ДА ВИ СПИРАМ САЙТА.. ДОКАТО НЕ СИ СМЕНИТЕ ИМЕТО НА СЪРВЪРА :) НЕ СЪМ С РЕАЛНО IP ТАКА ЧЕ СКОРО НЯМА ДА СПРА ДА ВИ СПИРАМ САЙТА.


И НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ДАЖЕ ИМАШ И СМЕЛОСТТА ДА КАЖЕШ ЧЕ НЯКОЙ Е КОПИРАЛ ОТ ТЕБ !?!?!?!

Изобщо не е крадено това че други хора го копираха не значи аз съм го откраднал :) и моля не спами в темата!
 
Last edited:
5/0 сайта много бавно зарежда даже по някога и не зарежда !
 
Модерно ли стана да пускате стари версий с по 100-200 експи ? Направете нещо ново става еднообразно , а относно сайта няма да коментирам УЖАСНО си го подредил.

МОЖЕ ДА СПРЕТЕ ДА МИ КРАДЕТЕ ИМЕТО ?! НЯМА ДА СПРА ДА ВИ СПИРАМ САЙТА.. ДОКАТО НЕ СИ СМЕНИТЕ ИМЕТО НА СЪРВЪРА :) НЕ СЪМ С РЕАЛНО IP ТАКА ЧЕ СКОРО НЯМА ДА СПРА ДА ВИ СПИРАМ САЙТА.


И НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ ДАЖЕ ИМАШ И СМЕЛОСТТА ДА КАЖЕШ ЧЕ НЯКОЙ Е КОПИРАЛ ОТ ТЕБ !?!?!?!

Може да ти блокира първите 2 цифри от ип-то (speechless) Примерно : 100.120 :D:
 
Модерно ли стана да пускате стари версий с по 100-200 експи ? Направете нещо ново става еднообразно , а относно сайта няма да коментирам УЖАСНО си го подредил.



Може да ти блокира първите 2 цифри от ип-то (speechless) Примерно : 100.120 :D:

А може и да се обади на БТК и да се оплаче от даденият проблемен потребител (chuckle)
Мислите си че с флууд става всичко но не е така :)

Колкото до сървъра Успех ;):
 
Арсеналчо сайта си зарежда супер бързо няма никъв проблем освен ако не ме флоод докато ме няма и няма кой да го пусне като зацепи..

П.С. Благодаря Респект :)
 
а само да попитам от къде имате този сайт
?
 
Давам ти време до утре да го махнеш сайта ако не го махнеш няма те оставя на мира!
 
Давам ти време до утре да го махнеш сайта ако не го махнеш няма те оставя на мира!

ХАХАХАХАХАХАХА Добре :D: Дай да видим как няма да го оставиш :D:
Човека ще прави каквото си иска! Щом го има да го има сайта,с него ще прави каквото и както си поиска!