[AD] WestMu 98r Exp: 100x Drop: 75%

ХАХАХАХАХАХАХА Добре :D: Дай да видим как няма да го оставиш :D:
Човека ще прави каквото си иска! Щом го има да го има сайта,с него ще прави каквото и както си поиска!

Теб не те питам глупако ако твоя труд е в чужди ръце ще те питам тогава какво ще правиш
 
а доколкото до west mu некадърниците като не можете 1 уеб да си направите ами крадете хванете ме за фара!
 
Сайтовете на ЕлитеМу и тоя са едни и сащи 1/1 това значи че или ти си го дал на някого и след това той го е дал на тях... Това е твоя грешка че си дал сайта си на някого и след това го ползват.
 
лолл много лоши хора има в тоя форум и много разбирачи ...
по сървъра няма да коментирам ... защото неви знам кой с кой какво се е разбирал кой от кой е зимал сайтове маитове неме и инт :)
просто спрете със спама и заканите ... вие ако бяхте хакери до сега му-то нямаше да го има но какво сървъра работи а всички сте само на думи има и исключения да :) но повечето тук са само на думи
Успех със сървъра и плс спрете със спама вече няма 1 свястна тема тук само спамерски кутиии...
 
До сега двама само се отказа пичове дето не спамяр и казват хубави работи.. Благодаря пак на Респект и сега на Twister .. Евалата пичове :)
 
поне лентата отдолу махни не се ли усещаш че ми правиш реклама? също така слайдшоу си оправи
 
Добре пичове какво ви интересува от каде го има ....
Има го от някаде вас неви засяга :) аре престанете да спамите по темата ...
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
от къде имаш този сайт
?

еми явно е на някъв сървър Dark Mu защото ми показва това в техния сайт
New!
Welcome to Dark Mu
Good Luck & Have Fun in our server !