[AD] WestMu 97d99i Exp: 500x Drop: 40%

alex_vidi

Member
Joined
Jan 17, 2010
Messages
206
Reaction score
16
Server: WestMu
Server is From: Vidin, Bulgaria
Version: 0.97d+0.99i
Experience: 500x
Drops: 40%
Mobs HP: 75%
Bless Bug: On
Max Stats : 61 000 points
Reset Level: 350
Reset Zen: 10mil for each reset
Reset Points : 1000
Points Per Level: 5/10
Chaos Success rates:
+10 = 70%
+11 = 80%


Items in shops:
Bless , Life,
Creation,Chaos, Sets
Maximum Level: 350
Maximum Resets: 61
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
WestMu
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LeaF
20/10 супер сървъче , още малко му трябва , но с подходящите админи и грижи всичко се постига :)
 
Оуууууу, т'ва ми е любимия сървър, бех се зарибил мнооуу по него ама ся нямам време заради работа по нашия :Х Иначе съм му помагал с к'вото мога и си имам геройче вътре
50/10 най-якия сървър за мен !!!
 
як як ама сайт не отваря .. секи си прави сървар и не го поддържа за кво ги правите бе...
 
як як ама сайт не отваря .. секи си прави сървар и не го поддържа за кво ги правите бе...

Може би го флодят или има някакви проблеми със компютъра или нещо друго. Човек номже на 100% да е сигорен ,че сървъра ще му работи винаги. Поняго има огромни проблеми или със тока или нещо е станало на компютъра или интернета нещо е спрял

По темата 10/10 успех за напред
И на мен неми отвяря сайта, дано го оправиш :)
 
Сървъра е спрян.. не го флоодват
 
Сървърат беше спрян поради проблеми с машината... наложи се преинсталация на Windows-а...

Сървърат е рестартиран и готов за игра..
 
Пичага един съвет (лично мнение)
Отнася се за логото. Онова под дракона ако го изрежеш ще бъде по-добре според мен :)
 
Пичага един съвет (лично мнение)
Отнася се за логото. Онова под дракона ако го изрежеш ще бъде по-добре според мен :)

Пичага?
Да не го познаваш че така да му казваш ? Може би е по-голям от теб? Awesome като имам свободно време ще ти направя едно лого.
 
Браво сървъра е супер, трябват му само добри Гейм Мастъри и всичко ще върви напред (y)
 
Beauty Contest - Състезание по красота
Турнир по красота на Елфи. Журито е от 3,4 или 5 човека (включително организатора). За всеки участник-елф се дават от 1 до 5 точки. Като завърши конкурса се определя Miss DevilMu.
Не трябва ли да е WestMu ?
 
оофффф за кво пишеш глупости има лс за тая работа казваш и оправяме не всичко е съвършено и да съм пропуснал някои имена кво толко .....
аз мисля че трябва да се пише за сървъра евенти предложения .... проблеми ...
 
Защо ли си мисля, че си пишеш сам коментари?

Писна ми да гледам този сайт , всеки сървър със него (puke)
 
хаха накарай админите да видят ип-тата на акаунтите ...

Като ти е писнало направи ти сайт качи го в форума и дай да сме с твоя сайт :)
 
Last edited:
10/10 много хубав сървар елате да играем. :)