[Help] WebShop

waaza

New Member
Joined
Jul 1, 2008
Messages
31
Reaction score
5
Искам да пипитам някои може ли да ми помогне когато вляза в WebShopa си и когато дам на итемс ми изписва това "Мисля че нямам итеми в WebShopa" и ако знаете как мога да сложа.... Бладодаря ви!
No items found in this category
 
и аз имах същия проблем.. преинсталирай го!
Преди да го инсталираш на ново пусни тоя код в sql query analyzer-a

drop table WebShop
Go
drop table WebShop_LOG
Go
drop table WebShop_UI
Go
drop table MEMB_CREDITS
go
drop procedure XCredits
go
Drop table WebShop_Groups
Go
Drop table WebShop_Feedback
Go
drop table WebShop_IpBlock
Go

и пробвай да го инсталираш на ново и трябва да има итеми..
 
Kade

Taka otvarqm sql query analyzer-a i tozi kod kade da go zapi6a ? koe da otvorq
 
untitled.jpg


Избираш база MuOnline.
Copy/paste на горния код.
И натискаш зеления бутон на касетофона.
Дано така ти стане ясно :devil:
 
  • Like
Reactions: BOGABS
пробвах го и пак нестава липсва таблицата с итемите ако някои я има пл да я даде
 
в папката install>webshop.sql това са итемите слагаш ги в sql qu. и трябва да се оправи
 
пробвах го и пак нестава липсва таблицата с итемите ако някои я има пл да я даде

Download this SQL script :) and EXECUTE in MuOnline DB
 

Attachments

  • webshop items sql file.rar
    7.4 KB · Views: 130
Ти хубаво му ги даде тия итеми но не се знае тои на коя версия е ако е на различна от тази на тези итеми ще дава някви глупави итемите ;)
 
Аз имам 1 въпрос как мога да добавя на всички потребители едновременно по 1000 кредита
 
и аз имах същия проблем.. преинсталирай го!
Преди да го инсталираш на ново пусни тоя код в sql query analyzer-a



и пробвай да го инсталираш на ново и трябва да има итеми..

Направих всичко това което е написато по горе, НО като тръгна да вкарвам в Query Analyzer webshop.sql ми дава следното:

Server: Msg 208, Level 16, State 1, Line 1
Invalid object name 'WebShop'.

и пак нямам Item's някой може ли да ми помогне по този проблем?:sweat:
 
Еееее... хайде де никой ли неможе да помогне? ::(:
 
Направих всичко това което е написато по горе, НО като тръгна да вкарвам в query analyzer webshop.sql ми дава следното:

Server: Msg 208, level 16, state 1, line 1
invalid object name 'webshop'.

и пак нямам item's някой може ли да ми помогне по този проблем?:sweat:

и при мен същото :( някой има ли идеи по въроса ?
 
истри от SQL DB-tata MuOnline и Ranking ресторни ги на ново дай стоп на антивирусната и след това инсталирай webshop таблиците
 
истри от SQL DB-tata MuOnline и Ranking ресторни ги на ново дай стоп на антивирусната и след това инсталирай webshop таблиците

Дам стана ;) малко кофти стана понеже имаше някой друг потребител, но важното е че всичко се показа освен едно...
Аз сам с версия 97d+99i при която се ползва скила на щита ;) а в Webshop-а ми няма скилове как мога да ги добавя? :think:
 
в файла намира се в webshop/install/webshop.sql в тоя файл са ти всички итеми :)
 
в файла намира се в webshop/install/webshop.sql в тоя файл са ти всички итеми :)

Това ясно ;) итемите са на лице, но нали има skill на някой щитове и на подщи всички оръжия... а в webshop-a я няма тази опция как да я добавя?
 
1.Влизаш със акауна който си посочил като админски
2.Отиваш на Item Manager
3.От падащото меню намираш итема който искаш да редактираш (във случая щита)
4.Търсиш отметка срещу която пише Can Have Skill
5.Цъкваш на Enabled
6.Hаред е бутона Change Item Setings и си готов


По просто неможах да го обясня съжалявам :p
 
Last edited:
  • Like
Reactions: airotica
i az imam sa6tiq broblem pls ako nqkoi moje da mi pomogne da pi6i skype:devilcho66 izvinete me 4e ne pi6a na kirilica no nqmam kirilica
 
iskam davi popitam s webshopa na damian sam ush nema bugove ama samo s Mozila moje dase logva ima nqkav bug ili neshto ne e nared v nego ako moje mi kaje nqkoi kak dago napravq kato vlizam s opera ili internet explorer me vrashta obratno dase logna nz ot kakvo e .. !!! Please Pomosh