[Help] WebShop

ShadowDeat

New Member
Joined
Dec 24, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Хора от доста дълго време се мъча да си дам мой кредити обаче незнам как става и да мога да давам на други хора кредити как става тва нещо някой ще ми обесни ли ?
 

Toshy

Active Member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
402
Reaction score
98
правиш си акаунта да е админски в УебШопа и като се логнеш, ще ти се покажат всички админски опции. Цъкаш на Manger Credits пишеш акаунта, отдоло пишеш колко кредита и цъкаш ОК
 

bacardi

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
181
Reaction score
106
Хора от доста дълго време се мъча да си дам мой кредити обаче незнам как става и да мога да давам на други хора кредити как става тва нещо някой ще ми обесни ли ?

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(xaxa) Щом не можеш да си направиш това. Какъв сървър ще смяташ да пускаш, не мога да разбера изобщо, щом не можеш да си направиш това просто нещо, не ми стига акъла какъв сървър ще пуснеш!!!!!! Или май сам искаш да си играеш и да пазариш итеми.(xaxa)(hmm)(opa)(baby)
 

Toshy

Active Member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
402
Reaction score
98
(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(xaxa) Щом не можеш да си направиш това. Какъв сървър ще смяташ да пускаш, не мога да разбера изобщо, щом не можеш да си направиш това просто нещо, не ми стига акъла какъв сървър ще пуснеш!!!!!! Или май сам искаш да си играеш и да пазариш итеми.(xaxa)(hmm)(opa)(baby)

К'во се смееш бе ? В началото и ти си бил така, даже съм сигурен, че си бил и по-зле. Момчето може да е ново в света на MuOnline и още да не разбира wместо да му се присмиваш му обесни толкова ли е сложно ?
ПП:Какъв форум стана т'ва по-дяволите (:| Хората питат те им се смеят - ПЪЛНА БОЗА
 
  • Like
Reactions: ivowe3

(Weed)

New Member
Joined
Aug 2, 2011
Messages
170
Reaction score
17
Намери ме в скупе и ще ти помогна :)
 

HePegoBeH

Member
Joined
Jul 11, 2010
Messages
105
Reaction score
24
table MEMB_CREDITS :)

WTF... Каде отиде ти ...(dash2) Влизаш в папката (webshop/wsconf.php) и търсиш следния ред
Code:
$webshop['misc']['admins']		= '[COLOR="Red"]тук пишеш акаунт[/COLOR]';				// Administrator accounts. Seperate by coma's e.g. Admin1,Admin2, ..
 
  • Like
Reactions: ivowe3

Toshy

Active Member
Joined
Sep 29, 2010
Messages
402
Reaction score
98
WTF... Каде отиде ти ...(dash2) Влизаш в папката (webshop/wsconf.php) и търсиш следния ред
Code:
$webshop['misc']['admins']		= '[COLOR="Red"]тук пишеш акаунт[/COLOR]';				// Administrator accounts. Seperate by coma's e.g. Admin1,Admin2, ..

Да, точно и после както аз обесних в горния пост :)
ПС:deadboys евала :) Поне ти помагаш в тоя форум
 
  • Like
Reactions: HePegoBeH

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Този форум е за да се помогне на новите хора.
@bacardi какво се правиш на много разбиращ?
Всеки има нужда от помощ, друг е въпроса че по някой път трябва да си помогнеш сам.
По форума има толкова много информация само да знаеш как се използва DarksTeam Forums - Search Forums
 
  • Like
Reactions: Toshy