[Help] Webshop items

Vichkata

Member
Joined
Feb 12, 2010
Messages
123
Reaction score
12
Здравейте Даркове, искам да помоля някой, който разбира от webshop да ми помогне, стига да му се занимава !

Поиграх си доста и промених цените на предмените в webshop.txt, но не знам как да променя Durability-то да е максимално, все едно итема е добавен през едитор, за да видите за какво говоря ето пример:

/* Kundun Staff*/
INSERT INTO [WebShop] (id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLevel,default_durability,hasOption,optionType,category,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl) VALUES (11,5,0,'Kundun Staff',226,1,4,1,0,1,1,1,0,5,0,7,13,7);
когато купя итема от webshop-а Durability-то е минимално (1), а аз искам да е максимално, дано да сте ме разбрали, благодаря предварително !
 
Я пробвай така
/* Kundun Staff*/
INSERT INTO [WebShop] (id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLe vel,default_durability,hasOption,optionType,catego ry,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl) VALUES (11,5,0,'Kundun Staff',226,1,4,1,0,1,255,1,0,5,0,7,13,7);
 
UPDATE Webshop
SET default_durability = '255'


туй отива в query analyzer-a като избираш да ползва базата данни muonline

Заповядай
 
Изключих за темата, в най-скоро време ще пробвам и ще Ви кажа какъв е резултата !
 
Я пробвай така
/* Kundun Staff*/
INSERT INTO [WebShop] (id,type,ex_type,name,credits,X,Y,luck,skill,hasLe vel,default_durability,hasOption,optionType,catego ry,stickLevel,maxitop,maxitlv,maxitxl) VALUES (11,5,0,'Kundun Staff',226,1,4,1,0,1,255,1,0,5,0,7,13,7);

Тази грешка ми даде:

Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 2
Line 2: Incorrect syntax near 'vel'.


С Ъпдейт стана, благодаря !
 
Last edited: