[Help] Web

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Как мога да разкодирам web?
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
MuWeb0.9 ли искаш да разкодираш хахахах с 2 думи! Не Можеш ако можеше до сега да бех сменил тая грозна гледка към него е освен ако не смениш цялата основа :))+ дизайна тва значи ти сам ще си напраиш сайт ако знаеш как :) и знай MuWeb са некви ламери не могат да работят с нищо просто са сложили като промени некой нещо в новите MuWebове да дава еррори ама както гледам нито 1 Muweb направен от тях не е хубав то не, че има MuOnline Сървъра без Muweb сичко е променило с малко дизайна на MuWeb иначе сичко живо е на MuWeb :)
 

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Така е... :) а имаш ли тая програма за разкодирване?
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
Aз ако я имах щях да премахна тая грозотия по сайта :)
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
MuWeb0.9 ли искаш да разкодираш хахахах с 2 думи! Не Можеш ако можеше до сега да бех сменил тая грозна гледка към него е освен ако не смениш цялата основа :))+ дизайна тва значи ти сам ще си напраиш сайт ако знаеш как :) и знай MuWeb са некви ламери не могат да работят с нищо просто са сложили като промени некой нещо в новите MuWebове да дава еррори ама както гледам нито 1 Muweb направен от тях не е хубав то не, че има MuOnline Сървъра без Muweb сичко е променило с малко дизайна на MuWeb иначе сичко живо е на MuWeb :)

1.Може да се разкодира имам го не го давам!
2.MuWeb са ламерчета 101% вярно
3.Аз ако искам нещо хубаво си го пиша ::p:
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

утрепа коня ! всичко си го пиша на ръка в Notepad не разби ме с тея програми евала ти правя!
 

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,463
Reaction score
11,146
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))
хахахахахах ^^^ crazy ? ^^^
относно muweb 0.9 кой каза че неможе да се разкодира? аз го имам разкодиран ^^
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Хахаха то ако имаше програма дет да ти пише сама сайта :D . Anarxiq само се излагаш братле!
 

Anarxiq

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
408
Reaction score
80
Хахаха то ако имаше програма дет да ти пише сама сайта :d . Anarxiq само се излагаш братле!
с тая програма се добавя опците ве .... сега кой се излага
 
Last edited by a moderator:

keep

New Member
Joined
Aug 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
някой ще ми помогне ли трябва ми много помощ :s :s :s
 

keep

New Member
Joined
Aug 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
оскам да направя 1 проклет сайт за коментари и незнам как моля помощ