[Help] Web

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Как мога да разкодирам web?
 
MuWeb0.9 ли искаш да разкодираш хахахах с 2 думи! Не Можеш ако можеше до сега да бех сменил тая грозна гледка към него е освен ако не смениш цялата основа :))+ дизайна тва значи ти сам ще си напраиш сайт ако знаеш как :) и знай MuWeb са некви ламери не могат да работят с нищо просто са сложили като промени некой нещо в новите MuWebове да дава еррори ама както гледам нито 1 Muweb направен от тях не е хубав то не, че има MuOnline Сървъра без Muweb сичко е променило с малко дизайна на MuWeb иначе сичко живо е на MuWeb :)
 
Така е... :) а имаш ли тая програма за разкодирване?
 
Aз ако я имах щях да премахна тая грозотия по сайта :)
 
MuWeb0.9 ли искаш да разкодираш хахахах с 2 думи! Не Можеш ако можеше до сега да бех сменил тая грозна гледка към него е освен ако не смениш цялата основа :))+ дизайна тва значи ти сам ще си напраиш сайт ако знаеш как :) и знай MuWeb са некви ламери не могат да работят с нищо просто са сложили като промени некой нещо в новите MuWebове да дава еррори ама както гледам нито 1 Muweb направен от тях не е хубав то не, че има MuOnline Сървъра без Muweb сичко е променило с малко дизайна на MuWeb иначе сичко живо е на MuWeb :)

1.Може да се разкодира имам го не го давам!
2.MuWeb са ламерчета 101% вярно
3.Аз ако искам нещо хубаво си го пиша ::p:
 
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))
 
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

утрепа коня ! всичко си го пиша на ръка в Notepad не разби ме с тея програми евала ти правя!
 
3.ти не го пишеш сам а с 1 програма ако е за Mu Сайт :) само дизайна правиш ти :) и програмата не е пусната в никоя бг търсачка знам и името :))))
хахахахахах ^^^ crazy ? ^^^
относно muweb 0.9 кой каза че неможе да се разкодира? аз го имам разкодиран ^^
 
Хахаха то ако имаше програма дет да ти пише сама сайта :D . Anarxiq само се излагаш братле!
 
Хахаха то ако имаше програма дет да ти пише сама сайта :d . Anarxiq само се излагаш братле!
с тая програма се добавя опците ве .... сега кой се излага
 
Last edited by a moderator:
някой ще ми помогне ли трябва ми много помощ :s :s :s
 
оскам да направя 1 проклет сайт за коментари и незнам как моля помощ