Web Template

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Web Template Update 18.03.2010

реших и аз да пробвам да направа 1 темплейт за сайт като за първи път мисла че добре се получи казвайте мнение

Скрин:
a13f22d10086ff31.jpg

(wasntme)(wasntme)
 
Last edited:
Не е зле за 1-во препоръка от мен.Бутоните горе не ми харесват по добре ги махни :) и фона отзаде го направи някакъв друг ще е по добре. :)
 
мммм да не е лошо като за начало :p 10/10 от мен!
 
брей щом на NoFeaR му аресва значи съм много добре ей :D
 
а доста е хубав но шрифта е малко шит..
 
Доста добре като за първи,но това огромно разстояние между хеад-а и боди-то е доста гадна,и прави дизайна по зле.
 
Доста добре като за първи,но това огромно разстояние между хеад-а и боди-то е доста гадна,и прави дизайна по зле.

ее аз се още се уча :) бавно навлизам в тая свера но мерси ще гледам да направа нов по добър :) и по хубав дизайн а ако се получи добре ако някой реши да го кодне :) ще съм много шстастлив ]:)
 
Браво като за първи път 7/10
-1 заден фон
-1 шрифт
-1 класически вид

За да се оточня:
Задния фон е много прост.Ако ще ти е такъв дизайна тогава трябва да наблегнеш
на фона.Той трябва да привлича вниманието защото се вижда целият.
Шрифта изобщо неси подхожда с дизайна.... Избери някой по добър от тук.
Доста хора се придържът към вече направени дизайни като променят някой неща.Аз се мъча да измислям "по-разкрепостени сайтове" и бих иска да виждам повечето хора да правят същото.Защото ако си построил по същият начин твоят дизайн като на някой друг това не е нов дизай това е просто копие с "подобрения".За да го наричаш нов дизай или иновационен дизай (продук) трябва да е уникален :D

Дано да съм се оточнил достатъчно.
 
Last edited:
сега как е по добре ли е станало ?
 
ам още трябва ... махни тия грозни скелети с дракон....и рендера се едно седи във въздоха но се пак е по добре ;]
 
дам този втория е по-зарибен от първия браво! 10/10
 
Този повече ми харесва :)