DeleteMu Web Template

chavdar1993

Member
Joined
Jan 4, 2009
Messages
123
Reaction score
6
Това ми е първия дизайн за сайт кажете си мнението.

untitled-5.jpg
 
хубав е но знам,че можеш и повече 9/10 :)
 
Интересно, ако промениш цветовете на навигатора и тези червени таблички ще е перф ^^
 
Download link ?

П.п Можеш ли да ми дадеш картинката от логото впрочем само чудовището ми трябва ако го имаш ...
 
Това нетрябваше да е "Release" аз го постнах в дизайн ама що са ми го преместили тука това беще само за да ми дадете насоки :)

Послепис:Омаро нямах време да го правя на рендер ето ти го така ще видя ако се затрудниш да си го рендосаш ::D: ще ти помогна :p

Скоро ще направя един темплате за безплатно ползване :)


Цветовете на навигатора собственика си ги е слагал а за таблиците немога разбра кое се още трябва да едитна за да ги променя.
 

Attachments

  • muw10Mv1H786dSy.jpg
    muw10Mv1H786dSy.jpg
    789.4 KB · Views: 194
Last edited:
Дизайна добър е станал мен лично ми харесва само страничките встрани ги направи а не се толкова шарени ... #cccccc май най ще им отива ;)
 
Ем кат за първи дизайн става. Мисля, че ще е по добре ако пораздвижиш дизайна да не е толкова черен и да не прилича на MuWeb.
 
Тук виждам само 2-3 сменени картинки ебахти и релиисa,това ми напомня за BAVKA.
 
Добре се е получило но както по горе казаха смени цветовете на менюто да не е толкова шарено.

П.П:Омаро ето ти рендера на чудовището
 

Attachments

  • Demonik Render's (352).png
    Demonik Render's (352).png
    623.3 KB · Views: 66
Е какво да оценяваме като само са сменени картинките на 0.8 :) тоест сложениса 2 и другите ги няма ^^ Голям дизайн :)
 
аа това не е ли release секцията? не виждам линк за сваляне ? и прочие ? само картинка и да се коментира ?
 
А прочети нагоре постовете а ??
Постнах го в Designs Area >> Templates !!!
За да ми дадете идей и т.н.
А нз защо са го одобрили и сложили тука :mad:
 
А прочети нагоре постовете а ??
Постнах го в designs area >> templates !!!
За да ми дадете идей и т.н.
А нз защо са го одобрили и сложили тука :mad:

Според мен няма кой да ти го премести тука друже... оценката ми за темплейта е 3/10 виждал съм го и друг път подобен... само си променил цветовете и размера на изображенията, и нема нищо ново и интересно! За да не се измъчваш се ориентирай към друго занимание, например да си учиш уроците, в училище и така ще извършваш много по-полезна дейност.
 
Според мен няма кой да ти го премести тука друже... оценката ми за темплейта е 3/10 виждал съм го и друг път подобен... само си променил цветовете и размера на изображенията, и нема нищо ново и интересно! За да не се измъчваш се ориентирай към друго занимание, например да си учиш уроците, в училище и така ще извършваш много по-полезна дейност.

Е ти пък напрао му сасипа желанието бе...


П.с. Ако ти кажа, а ходи беги на училище заеби тез скапани мотори , хуу ли щи е ?
 
Ам дати кажа gasolincho ти да ми кажеш нещо неми пука..
1.Това е първия ми темплате.
2.Несъм те виждал теб да правиш някакви графични изображения.
3.Какво по различно може да има в един темплате ?? Освен външният вид.
4.Аз си ходя и си уча урошите не се претиснявай затова...
 
1/10 1 тапет и 2 ленти, ти на това ли му викаш "Template" ?! Мале мале....