[Help] Web проблем

KriSioS

New Member
Joined
Oct 12, 2009
Messages
21
Reaction score
10
Здравейте!!! Имам 1 малък проблем с всички уебове. Когато ги инсталирам там кадето тряя да си напиша име и пасс за админ ацц-то го правя и след това в сайта това ацц работи само за администраторсия панел а не се прави и в дб-тата. Преди всичко ми беше наред ама сега ...
 
Някой ще ми помогне ли ????
 
Някой ще ми помогне ли ????

Ам ползваш ли MD5? А... MD5.DLL-то което трябва да се сложи в папката на сял сървъра ти сложил ли си го? (think)
 
Еми него ползвам защото съм на 97d+99i
Сега питах един приятел дали при инсталацията акаунта се създава за администраторски панел и за акаунт в играта и той ми каза че е само за администраторския панел. Значи аз нещо съм се бъркал. Но мерси много все пак за това че се опитахте да ми помогнете.
 
Last edited:
Но сега искам да питам как да добавя статус на Web 0.9 както в този сайт ??
http://danger-mu.com/index.php

И да направя да показва целите новини а не само заглавието?
Благодаря предварително!!!
 
Last edited:
Това е писан сайт няма нищо общо със Web 0.9
 
Оправих се и с новите Но сега ме мъчи друго!!!
Някой може ли да ми каже как да си направя едно инфо за сервера тоест там да пише име на сервера тотал акаунтс тотал герой тотал гуилд онлайн/офлайн .......
на уеб 0.9
 
Оправих се и с новите Но сега ме мъчи друго!!!
Някой може ли да ми каже как да си направя едно инфо за сервера тоест там да пише име на сервера тотал акаунтс тотал герой тотал гуилд онлайн/офлайн .......
на уеб 0.9

ми, че то го има в статистиката..
 
Абе пич ти акъл имаш ли щом си се оправил със news-значи и със инфото можеш ... просто го пиши като новина ....
 
ако можех мислиш ли че щях да пиша тук
Незнам как да добава ново меню там отдоло и как да сложа scripta в него Занимавам се само с уеб дизайн ама чак пък толкос нз какъв скрипт тряя се слага и каде....