[Release] Vote Reward System by ivowe3 v0.01

нз само на мен ли е така ама ми слага двоен зен и изтрих там 1 2 реда и почна да си добавя както трябва но нз тия редове дали нетрвябват :D ето ги и тях от vote.php
PHP:
				if($zencount<=0){
					mssql_query("INSERT INTO ".Zen_Table." (".ZenUser_Column.",".Zen_Column.") VALUES ('".$user."','".$information['2']."')");
				}else{
					mssql_query("UPDATE ".Zen_Table." SET ".Zen_Column."=".Zen_Column."+".$information['2']." where ".ZenUser_Column."='".$user."'");
				}
всъщност се получава така че по нагоре от тези редове има такова дето update warehouse money и после и тези редове също ми го update с още толкова :D
 
  • Like
Reactions: ivowe3
скрипта е написан както трябва нищо не трябва да се търка!
 
имам в предвид решил ли си по някакъв начин проблема с прохи сърварите

А няма ли начин наистина да се направи по МАС адрес, доколкото знам, той е уникален за всеки компютър, така няма проблем с ИП с прокси и т.н или е мн сложно ?
 
А няма ли начин наистина да се направи по МАС адрес, доколкото знам, той е уникален за всеки компютър, така няма проблем с ИП с прокси и т.н или е мн сложно ?

Мак адреса не може да се види от друг комп, само ако ти е в мрежата може да му видиш мак адреса иначе няма шанс с пхп скрипт.
И мак адреса може да се сменя с програми.
 
нз само на мен ли е така ама ми слага двоен зен и изтрих там 1 2 реда и почна да си добавя както трябва но нз тия редове дали нетрвябват :D ето ги и тях от vote.php
PHP:
				if($zencount<=0){
					mssql_query("INSERT INTO ".Zen_Table." (".ZenUser_Column.",".Zen_Column.") VALUES ('".$user."','".$information['2']."')");
				}else{
					mssql_query("UPDATE ".Zen_Table." SET ".Zen_Column."=".Zen_Column."+".$information['2']." where ".ZenUser_Column."='".$user."'");
				}
всъщност се получава така че по нагоре от тези редове има такова дето update warehouse money и после и тези редове също ми го update с още толкова :D

Проблемът е оправен. Не бях изтъркал пробният UPDATE.

Версия 0.02 :)
 
Last edited:
Ъ що така.. (doh)
 

Attachments

  • vsm.JPG
    vsm.JPG
    6.5 KB · Views: 54
Като за начало влез в админпанела и добави воте.


Hm да, мс, но как да направя така, че системата да ползва вече създадената таблица >
Mu Online > MEMB_CREDITS , както тази система на PsyMu, че хем, не искам да рестартирам кредитите на хората, хем уебшопа работи на нея, сайта отчита на нея и т.н http://darksteam.net/150306-post49.html

В MEMB_CREDITS има 2 колони :
- memb___id
- credits
 
В конфига има информацията която трябва да смениш.

PHP:
//Credits Table Information
define('Credits_Table','MEMB_CREDITS'); //Table for Credits
define('Credits_Column','Credits'); // Column for Credits
define('User_Column','memb___id'); // Column for User
 
  • Like
Reactions: Holder
Дайте линк към някой сайт, дето ползва системата, защото се откри бъг с който правиш кредити и искам да видя дали е от сайта ми или е от системата.

(от моя сайт е само)
 
Last edited:
Grizis Mu но ти трябва acc в сървъра ми

Edit: опа извинявам се аз ползвам това, но съм махнал credits и само Zen-a оставих :S sorry не се усетих
 
Дайте линк към някой сайт, дето ползва системата, защото се откри бъг с който правиш кредити и искам да видя дали е от сайта ми или е от системата.

Би ли споделил как се прави и да пробвам да го изчистя ако е от системата?
 
Holder аз съм с нея тествай от моя сайт :)
 
Ако вотнеш с 1 акаунт и изчакаш времето да изтече. Влизаш и натискаш воте с друг акаунт и то не отчеита че е вотнал да обнови времето, а само дава кредитите. Tова оправих.

Sorry for my bad Bulgarian. I use abv kirilizator. No Flex Type :D