[Release] Titans Tech 11.00.00 Season 6 Episode 2

MuServer/ChatServer/Chatserver.exe - Нормало
MuServer/TitanCS/TitanCS.exe - Нормало
MuServer/TitanJS/TitanJS.exe - Нормало
MuServer/TitanWzExDB/TitanWzExDB.exe - Нормало

MuServer/SCFExDB/SCFExDB.exe - Бял екран
MuServer/TitanDS/TitanDS.exe - Бял Екран
MuServer/TitanDS2/TitanDS.exe - Бял Екран
MuServer/TitanPS/TitanPS.exe - Бял екран, като цъкна на него ми дава ника и нещо да пиша, за какво е това ?

MuServer/GameServer/GameServer.exe - отваря се дава сив екран и не дава никаква информация

IP и Pass съм сигурен, че съм сложил навсякъде.. ,влизам в му сървър във всяка една папка и 1 по 1 ги стартирам от ехе-тата, нещо грешно права, какво ?

И има ли някакъв начин да го направя да отваря само сезон4 еп2 ?
на всяко ехе направи пряк път
 
  • Like
Reactions: Holder
А има ли как да се направи да отваря само сезон4 еп2, щото всички релиисове на сезон4 еп2 имат бъгове от сезон6 ако има бъгове ще са само на по горните версии, пък сезон4 ще е запазен почти на 100% ?
 
А има ли как да се направи да отваря само сезон4 еп2, щото всички релиисове на сезон4 еп2 имат бъгове от сезон6 ако има бъгове ще са само на по горните версии, пък сезон4 ще е запазен почти на 100% ?

мисля че не
 
Нагласих всичко, излиза ми сървър когато вляза, но когато натисна за напред към Акаунт и Парола ме дисканектва.
Идеи?
 
Last edited:
Нагласих всичко, излиза ми сървър когато вляза, но когато натисна за напред към Акаунт и Парола ме дисканектва.
Идеи?

Забравил си някаде ИП или сял пасс / или не си сменил ип-то в майна както трябва...



П.С / файловете ги тествах тръгна всичко от първият път.. не знам на вас как и защо не ви тръгва... има доста забелешки по файловете но все пак са пиратско копие, ако искате читави файлове станете някви луди скриптъри научете 5-6 езика и си ги оправяйте сами или просто си купете файлове... до тогава се задоволявайте с това което има и не мрънкайте мн мн, че били бъгави...
 
Някои може ли да помогне :( всичко тръгва нормално относно сървърните файлове но клиента не тръгва :( стартира и когато трябва да се канектне към сървъра се затваря сам :( с windows 7 съм

Благодаря!!

десен бутон>съвместимост>стартирай тази програма в режим на съвместимост с>Windows 98/Windows Me
 
Забравил си някаде ИП или сял пасс / или не си сменил ип-то в майна както трябва...



П.С / файловете ги тествах тръгна всичко от първият път.. не знам на вас как и защо не ви тръгва... има доста забелешки по файловете но все пак са пиратско копие, ако искате читави файлове станете някви луди скриптъри научете 5-6 езика и си ги оправяйте сами или просто си купете файлове... до тогава се задоволявайте с това което има и не мрънкайте мн мн, че били бъгави...

Приятел, аз не мрънкам, че са бъгави.
За повечето хора едни файлове са бъгави дори когато спаундовете не са им нагласени :)
Просто не очаквах да имам проблеми, стартирах ги от първия път и като стана това в продължение на няколко часа, съм проверил файл, по файл "без изключения" дали не съм забравил нещо. И бях забравил само на CS-а, но дори и тогава същото нещо. Мейна 3 пъти го триех, слагах нов и му набивах ИП-тата наново и пак не иска.


Моля някой който ги е подкарвал тези файлове, ако може да драсне един ред на скайп: adg_vt
 
Last edited:
EN: StartUp "Setup", for this files.
BG: StartUp "Настроен, за тези файлове.

!!! Edit with your ip`s that files: "bor_StartUp" and "Copia de bor_StartUp" with right click and "edit" on the file. ! ! !

!!! Променете с вашите ип-та в файловете: "bor_StartUp" и "Copia de bor_StartUp" като кликнете с десен бутон и после едит в/у файла. ! ! !

<Start Up "SSU_v1.0.2.47" Credits: BoR TeaM>
 

Attachments

  • StartUp.rar
    27.4 KB · Views: 58
Last edited:
има ли някои които може да помогне направих всичко когато кликна да се логна ме дисканектва качил съм маин ако някои може да го погледне да ли правилно съм го единтал http://dox.bg/files/dw?a=4f0c04d1ad
ip:85.187.33.147 In main
 
Last edited:
some one..i need help, how to fix this.. i already put all IP,Serial and Version in main cracker +Hex editor..but still get this problem.. :(
how_to_fix_this.png
 
Жалко че не работят на ХР макар, че се мъча да ги подкарам ( не се отказвам ) :D:

ПП : Единствено ГС прави някакъв проблем. Изглежда сякаш не разчита ИП-то и портовете. Стой си сиво и горе където трябва да пише ИП и порт има [0][0][0] :)
 
Last edited:
Имам проблем, когато влезна в игра до 1 минута ме изхвърля, затваря играта само.
Грешката в ГС е:
Code:
[TRACE] Error Thread : GetQueueCompletionStatus( 64 )
Connection Closed, dwIoSize == 0 (Index:12000)

Грешката в клиента от Crystal Wall:
Code:
ХХ:ХХ:ХХ CrystalWall: No Ping Response

ако някой има предложения моля да каже.

Файловете са на Win Server.
 
Имам един ужасен проблем.

В менюто за "move" от буквата "m" в играта, не ми излизат доста карти, включително и barracks ! Когато опитам с "/gmove nick "41 -> номера на баракс" cord cord"

Ми изкарва това:

attachment.php



!!!!! Това е с спрян GS_CS !!!!!

__________________________________

С пуснат GS_CS става някакъв бъг, в който изчезва героя, мога да пиша, но не ме мувва като пиша и с Esc не ми излиза меню, ето и снимка:

attachment.php
 

Attachments

  • Screen(05_09-17_59)-0000.jpg
    Screen(05_09-17_59)-0000.jpg
    654 KB · Views: 288
  • Screen(05_09-18_17)-0000.jpg
    Screen(05_09-18_17)-0000.jpg
    695.5 KB · Views: 296
С какъв Microsoft Sql server тръгват тея файлове?
някой може ли да каже как се казват или да даде линк?
 
С какъв Microsoft Sql server тръгват тея файлове?
някой може ли да каже как се казват или да даде линк?

Няма значение с какъв може и с 2000(SQLEVAL)
 
After big edit on too many parts in Server Files and Client!

This is part of test results on this time:


attachment.php
 

Attachments

  • Screen(05_12-12_11)-0005.jpg
    Screen(05_12-12_11)-0005.jpg
    766.3 KB · Views: 79
  • Screen(05_12-00_43)-0002.jpg
    Screen(05_12-00_43)-0002.jpg
    494.3 KB · Views: 54
  • Screen(05_12-00_42)-0000.jpg
    Screen(05_12-00_42)-0000.jpg
    508.8 KB · Views: 51
  • Screen(05_10-00_10)-0001.jpg
    Screen(05_10-00_10)-0001.jpg
    824.6 KB · Views: 55
  • Screen(05_07-22_55)-0000.jpg
    Screen(05_07-22_55)-0000.jpg
    744.7 KB · Views: 341
More screenshots:


! ĐŗįßØŞ ŇéţŵơŗĶ !

Coming Soon With:

Normal Experience: 150x | VIP Experience: 450x
Normal Item Drop: 60% | VIP Item Drop: 80%

Two GameServer's: Normal and VIP
Perfect functional website.
Many Events
Good Spown's
VIP Shop
VIP Maps
And some more adventures.
 

Attachments

  • Item From Kundun Boss 1.jpg
    Item From Kundun Boss 1.jpg
    778.8 KB · Views: 82
  • Item From Kundun Boss 2.jpg
    Item From Kundun Boss 2.jpg
    733.8 KB · Views: 72
  • Item From Kundun Boss 6.jpg
    Item From Kundun Boss 6.jpg
    778.1 KB · Views: 62
  • Item From Kundun Boss 5.jpg
    Item From Kundun Boss 5.jpg
    748.5 KB · Views: 59
  • Item From Kundun Boss 4.jpg
    Item From Kundun Boss 4.jpg
    736.4 KB · Views: 54
Last edited:
  • Like
Reactions: OwneR
help me pls.. i cant move to barracks and crywolf..my GameServer CS.exe is open..but in client dont have barracks n crywolf.. :(
 
help me pls.. i cant move to barracks and crywolf..my GameServer CS.exe is open..but in client dont have barracks n crywolf.. :(

Go to "MapServerInfo" and allow maps for GameServer.

Next step is edit in client "Data/local/eng/movereq"

Before edit in client movereq, first edit in Server files that files "Server-location/data/lang/kor/MoveReq(kor).txt"

And everything will be fine.