[Release] Titans Tech 11.00.00 Season 6 Episode 2

Имам проблем със START UP - на Bor TeaM като го пусна всичко е ток и жица само 2-та Data Serveri не тръгват дава ми DONT SEND.

Някъкви идеи ?
 
Имам проблем със START UP - на Bor TeaM като го пусна всичко е ток и жица само 2-та Data Serveri не тръгват дава ми DONT SEND.

Някъкви идеи ?

Пусни ги с десен бутон и "Run as Administrator", първо тях, после махни ги от старт уп-а и го пусни за останалите. Аз си пердаша с директно пускане без старт ъп!
 
Имам един ужасен проблем.

В менюто за "move" от буквата "m" в играта, не ми излизат доста карти, включително и barracks ! Когато опитам с "/gmove nick "41 -> номера на баракс" cord cord"

Ми изкарва това:

attachment.php



!!!!! Това е с спрян GS_CS !!!!!

__________________________________

С пуснат GS_CS става някакъв бъг, в който изчезва героя, мога да пиша, но не ме мувва като пиша и с Esc не ми излиза меню, ето и снимка:

attachment.php

Edit Castle Siege Settings in commonserver.cfg (use now date)
Run GameServerCS
 
Last edited:
Its complicated. And i'm not sure how. But when you finish edit SCF_CashShop.ini for update client side.
 
Some one explain how to change items in "X" shop.
Edit. Never mind i figured it out. And it was very complicated.
 
Last edited:
What the name of this version? (LIke 1.08 Episode 2)? Any serious bugs that turns the game bad? Thanks a lot for the files and the anwsers!
 
8/10 заради клиента има работа по него
 
Мам вопрос о том, на ноутбуке с Windows 7 64 бит может быть помещен в Mu Online сервер или только на компьютерах stacionarnych. Перевод на русский язык переводчиком Google.
 
Добре.. сървър файловете нямам проблеми.. Стартирах сървъра, никакви грешки всичко окей.. но като пусна клиента показва ми сървъра че е (Gold) и като кликна се connect и казва, че има нова версия.. тоест нещоо не е наред с клиента.. Разархивирах самият клиент, пробвах и с единия main който е още в първият пост (1.3.52) после с другия, като едитвам 4-те ип адреса през хекс едитор, а сериал и версия през Main Cracker.. Кажете какво да правя :(

P.S. оправих се.. не трябвало с Main Cracker-a да бутам сериал и версия.. те са си нагалсени от самият main ..
 
Last edited: