[Req] Template for coding

Status
Not open for further replies.
Web checker е готов от 2 седмици :)
FcF Web е почти готов, но вече FcF™ не съществува –> Няма смисъл от него :)
Васко ай имай малко вяра в мене :)

Мммм защо да няма смисъл от FcF уеб сайта |-( може да се ползва от потребителите примерно ето както сега предлагаш нов да правиш на някой хора... това значи, че и от тях няма смисъл :)
Вяра честно казано аз нямам :) понеже не си показал в какво да вярваме :) приказки и твърдения от твоя страна или недовършени проекти който дори не сме виждали :)
Твърдиш, че си начетено момче... докажи ни ;) докажи ни, че не сме прави тези който подкрепят това което пиша :)

Късмет :)
 
аз дадох пръв трябва моя пръв да е готов може и да дунгеон да е пръв понеже и тои ми хареса но напраи моя пръв :)

Не лъжи. ]:)
 
Last edited:
Аз все още си чакам някой проекти от килара но си останах с чакането.....
 
Аз все още си чакам някой проекти от килара но си останах с чакането.....

Не мога да споделя нещо като аз и още един човек сме го правили! Той каза да не го release-vam, мога да ти дам сорса на WEb Check и то не целият! Пиши ми в скайп!
 
Киларе,не е ли малко тежко да слагаш всичко във core.php ?Така всеки път да лоад-ва набор от функции е малко тежко и неудобно.
 
  • Like
Reactions: Heil-Hitler
Киларе,не е ли малко тежко да слагаш всичко във core.php ?Така всеки път да лоад-ва набор от функции е малко тежко и неудобно.

Ай остави PHP на мене пък ти си продължавай с C/C++ & .NET :) (devil)
 
каде останаха вебовете или се отказа от тях :)
 
killer4eto направи ни един сайт като на xtyling но наистина да е защитен :)
 
Остайте го тоя екстайлинг като го искате си го истеглете и си го защитете на Вирус до колкото видях нямаше тупки ползвай него.
 
Last edited:
В момента работя над:
MuScript -> - New Generation MuWeb
&&
Excelent Shop - New Webshop (only for excelent items)

Повече инфо СКОРО!

За този сайт мисля че имаше DEV тука но не сум сигурен иначе ми хареса :)

Такъв шоп бях видял в някои сервер но не си спомням кой беше.
 
За този сайт мисля че имаше DEV тука но не сум сигурен иначе ми хареса :)

Такъв шоп бях видял в някои сервер но не си спомням кой беше.
Много неща може да си виждал, и да MuScript го има като DEV, защото е мой проект :)...
За Шоп-а правя си го сам и не ме интересуват другите сървъри... Ядрото...., абе всичко си го пиша на ръка :) (devil)
 
killer какво мислиш за моето предложение?
 
killer какво мислиш за моето предложение?

А ти не искаш ли да ти построи самолет с всички екстри, че даже и личен пилот да ти стане?
Ползвай си xtyling и си го защити. Ако не можеш просто му кажи да се опита той да го защити, от къв зор да прави нов уеб и то същия като xtyling?
 
А ти не искаш ли да ти построи самолет с всички екстри, че даже и личен пилот да ти стане?
Ползвай си xtyling и си го защити. Ако не можеш просто му кажи да се опита той да го защити, от къв зор да прави нов уеб и то същия като xtyling?

някой теб да те е попитал? немога да разбера защо като съм попитал killar4eto ти отговаряш?
 

Мммм защо да няма смисъл от FcF уеб сайта |-( може да се ползва от потребителите примерно ето както сега предлагаш нов да правиш на някой хора... това значи, че и от тях няма смисъл :)
Вяра честно казано аз нямам :) понеже не си показал в какво да вярваме :) приказки и твърдения от твоя страна или недовършени проекти който дори не сме виждали :)
Твърдиш, че си начетено момче... докажи ни ;) докажи ни, че не сме прави тези който подкрепят това което пиша :)

Късмет :)

Е аз ши си чакам реда (wasntme).
Дано Васко да не е прав (wasntme)

Даамм фламе оказах се прав обаче... (xaixai)
 
Даамм фламе оказах се прав обаче... (xaixai)

Пак не си прав... всички екстри където исках да ги направя на FcFWeb ще фигурират в MuScript! (wait)

Xtyling няма да го пипна :)..., а за secure не се тревожете :) (devil)
 
Пак не си прав... всички екстри където исках да ги направя на FcFWeb ще фигурират в MuScript! (wait)

Xtyling няма да го пипна :)..., а за secure не се тревожете :) (devil)

(xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) са пак MuScript... (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) нали уж правеше уеб на тука колко човека дето нямаше работа "от нямане какво да правя" (xaixai) (xaixai) (xaixai)
са нещо отново заеба нещата и некво MuScript (xaixai) (xaixai) (xaixai) ще видим ли нещо от теб за да ни затвориш устите или ще си останеш въздух под налягане... (xaixai) (xaixai) (xaixai)
 
Status
Not open for further replies.