[Dev] Template "Christmas Web"

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Ето че дойде време за Коледните Празници и точно за това :) Реших да направя Едно Сайтче за някой от вас които се занимават със Му!

Какво ще има във Weba :

10 Нови Модули ( За сега ще останат във Тайна )!
Нов Template + Готини Снежинки!
Подобрена защита от мен!
Готина Мишка и Яка Класация!
Движещ се текст пот баннера или във баннера ( Това си го настройвате вие по ваше желание)
Админ Панел защитен от Coockie Crack
Log на Опити за Хак!

Credits :
Life - Template, Modules , Texts , Cool Admin Panel , ( Good Secure by me and Bupyc )
Bupyc - Secure
FeliXcat - Logo and Other in Template

( Сайта ще бъде готов на 25.12.2008 )

Процес 100%
Може да Намерите Сайта във Раздел Relases

Ето НОВА снимка как изглежда горе доло сайта сега :
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vencityyy
1. Таг добавен
2. Сменено името защото не си в DarksTeam и нямаш право да ползваш нашето име!
3. Много ще ми е интересно кои и какви ще са новите модули :)
 
Правя Weba за вас :) не съм казал че съм от DarkSteam
 
инт чакам с нетърпение
ded_snegurochka2.gif

santa2.gif
l_santa.gif
Laie_15.gif
Laie_16.gif
Laie_52.gif
Laie_94.gif
 
Може даже още утре други ден да бъде готов защото днес цял ден си играх :)
 
  • Like
Reactions: FeliXcat
Правя Weba за вас :) не съм казал че съм от DarkSteam

Няма значение дали е за нас или за теб ;) ако не са ти разрешили поне 5 човека от екипа на DarksTeam, нямаш право да ползваш нашето име за твой темплейт! Но браво за ентусиазмът ти! И ме извини ако съм бил груб, но такива са правилата.
 
Окей но така и така говорим за това :) Логото сме го направили със Име DarkSteam и във сайте пише че е спецялно за вас
 
Окей но така и така говорим за това :) Логото сме го направили със Име DarkSteam и във сайте пише че е спецялно за вас

Искам screenshot, на темплейта!
 
Вече има виж горе!
 
Няколко вапроса-Ще го даваш ли свободно сички да го ползват?И ако дали имаш некви изисвания се пак ти си се трудил!А иначе като защита колко е заштитен от 0 до 99% (няма 100% защита).Иначе изглежда много добре и има хубави опций.Чакаме го с нетарпение!
 
За сега не съм решил ... дали да го давам на всички но мисля да го пусна за всички но със парола и само определени потребители да я получат ... зависи как се развият нещата но не смятам че екипа на darksteam ще одобри това със паролата щом пускам тема тук :) но 90% че ще бъде free за сички (изискванията ще бъдат правата по сайта да останат мой :) ) Secure : 99%
 
Логото не е на муонлайн няма нищо коледно осфен 4ервеното 4есно казано не ми харесфа но 6те видиме какво ще се полу4и накрая .... за ся 4/10
 
Знам има какво още да правя по сайта :]
 
Саита е хубав,но до някьде не ли го беше правил NikeR?
 
Незнам Template аз си го направих и сичко друго във него :)
 
  • Like
Reactions: Gam3*BoY
Life ако искаш помощ за уепа пишими а и от де зе тоя сайт щото аз сам прайл някой работи
 
Идеята,разположението на Menu-тата и на Niker тва по скоро е SubBlack с някой подобрения
 
Незнам Template аз си го направих и сичко друго във него :)

1. Темплейт на DarksTeam (с сменени цветове и изображения + добавени скриптове и таблици от SubBlack)

2. Не мисля че лого от Lineage 2, е подходящо за Му (оценка за дизайна на логото 1/10, поради простата причина че сте си направили труда да свалите само нов фонт, всичко друго си е така само сте намалили размера и сте добавили glow)

3. Виждам че колкото и да си променил модулите има и мои модули там!

4. Ужасни цветове... (за хубав темплейт използвай максимум 4-5 цвята...

5. Оправяй се с Lisko, за release на темплейта... за да не получиш БАН!