[Req] Team Members [без индианци]

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Привет ,търсим хора за екипа (няма точен брой колкото повече кадърни толкова по-добре).

Нека ви кажа малко за проекта ,прави се вече от няколко месеца купи ли сме си домейн ,хостче си имаме сезон 4 фулл версия със custom jewels etc..etc ..

Ако някой има мерак да се включи в проекта да разгледа какви хора ми трябват точно.

Administrator: Да има някаква грамотност свързана с MU било то php,ajax,visual c++ и т.н.

GM: Да може да отделя време през деня да знае приличен английски за да се оправя с хората:

TeamStaff: Да помага с рекламите ,форума и да дава съпорт и ако се налага някой път да играе роля на GM.

Пишете ми за да обясня по-добре за целия проект и целите му.
Skype: **************

 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt and Annoyed
Имам ли шанс да се класирам ;]
 
Римски пехотинци не те ли устройват (xax)
 
Някой занимаващ се със c++ иска ли да се включи? Може да помогне като сложи няколко customs като Jewels stack на по 100,200 и т.н. В момента имаме нужната техника ,web developer и кой да поддържа сървъра и ни трябва някой който да адва по някоя екстра в сървъра от време на време стига да му се играе.[и без коментари от сорта "тряя си платииииш" ,проекта е 100% безплатен на този етап за това повече пари освен тези за хост и домейн не мислим да даваме]
 
  • Like
Reactions: getrekt
и аз мога да се присъединя към екипа :)
 
Ако имаш перфектен английски +много свободно време си добре дошъл.
 
  • Like
Reactions: getrekt