[Req] FunnyMu Team

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Нуждая се от хора които разбират или имат едно от тези качества:
1. Му Онлайн
2. Му Уеб
3. Защита
4. Кодиране
5. Умеещи да работят с редактор на изображенията (Photoshop, Paint .NET, Corel Draw...Corel Paint или други редактори за изображения)
6. Да разработват сървъра
7. Да тестват сървъра
8. Да са Онлайн дълго време и следят как вървят нещата
9. Да знаят командите за гм и всички команди на Му Онлайн
10. Да могат да бъдат модератори, администратори и какво ли още не в форума.
11. Сами си кажете какво можете.
12. Опит

Моля пишете в темета, за интервю, за да създам тиим и да работим заедно.

-=| Не приемам хора които са некъдърни и викат "Ще ме направиш ли ГМ и ще викна 10 човека и той да не знае нищо" !!! І=-

Контакти:
Скайп: genadi_1994
Facebook: genadi.strahilov
Не търся човек който да ми свърши всичко а да ми помогне с нещо, не разбирам всичко, затова ми трябва екип да си помагаме
Мога почти всичко да променя и настроя по сървъра.... трябва ми помощ във избора на сайта и др... Затова ми трябва екип, не да ми свършат моита работа, а за предложения и с нещо да допринесат за развитието, макар и да е малко но да е отсърце!
 
Last edited:
Късмет с търсенето :)
 
А ти от какво разбираш ?
 
Късмет в търсенето :)
 
май зима от ефтиния херц ... затова го пере съчмата
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
ако плащаш може да се измисли нещо...ама ако мислиш,че някой ще ти се занимава е така.. жестоко се лъжеш... :D
 
Ще ме направиш ли ГМ ще викна 11 човека?
Шегувам се, ГМ съм в OpenMu и 2 сървъра ще са ми доста, но успех с търсенето!
 
Ще ме направиш ли ГМ ще викна 11 човека?
Шегувам се, ГМ съм в OpenMu и 2 сървъра ще са ми доста, но успех с търсенето!


че нас кво ни интересува къде си ГМ некой да те питал?? аз не съм чул некой да те пита къде си ГМ
 
Това за да се похвалиш ли го написа или ... ? (wasntme)
 
Не, просто казвам защо не мога.

Не, защото никoй не те е карал да си ГМ никъде... затова стана ми интересно :)
 
Не, просто казвам защо не мога.

според мен баш се хвалиш тай че да ти кажа и аз съм бил гм там а ти си едва още тест гм .. и ако си бил гм и то само в опенму това според мен не е изобщо за похвала..
 
А ти от какво разбираш ?

От какво разбирам ли????

Разбирам от:

1. Как да си оправя монстерите и монстер сет бейсите и да премахна излишния код от Монстерс.тхт следователно от монстерс...(Имя някой файлове дето са правени от други платформи за по-стари версии...... смисъл има някои монстери и нпц-та от CastleSiege и аз премахвам сюпорта, за да намаля използването на рам и намаляването на трафика...... от монстер сет басе разбирам целия код какво значи ;) и всички въжможни комбинации за монстерс.........

2. Как да си оправя магазините и да сложа итеми които ги няма в едиторие ;) Още не знам на сезон 5 как да слагам екселент итеми но ще се науча :p

3. Как да премахна излишните магии от по-старите версии и как да настроя кой герой с каква магия да е...... мога да променя дадена магия по-друг начин да се използва..... Давам пример : Знаете че магията Potion не може да се използва без да се нацелиш към чудовище, мога да го направя да я използваш и като посочиш само земята(като Flame, Ice Storm...... и др..) Магиите също са ми наясно всичко :)

4. Как да променя изпозването на итемите :) (Секи сет за коя раса да е.... Примерно Black Dragon да не е само за DK мога да го направя и за MG, DL и др. Мога да променя и структората на даден предмет как да се използва........... Примерно Даден армор да го направя за слот на оръжие и ти да можеш да биеш със него............ с итемите ми е ясно ;) Не ми е ясно само как да настроя Ациент итемите (Древните итеми) и Сокет итемите, за да бъдат и те кустомс........

5. Как да променя коренно чудовищата ;) Мога да променя магиите на дадено чудовище...... Има да се доучва, не съм чак толкова голям майстор ;)

6. Мога да фиксна всички портали и порти на клиента и сървъра и да променя колко пари и левъл да иска......

8. Мога да променя всеки един град...... да му сменя пача .... скина

9. Мога всички видове скинове и пачове да променя по клиента
и мн. др. неща мога да правя и да помагам на другите :)

10. Мога да работя с Фотошоп, Дримвиуър, Нотепад++ и др.
--------------------------------------------------------------------------

Какво не мога и не съм научил...
Не съм научил, как да направи клиента по-защитен, за да не зачита пакнатите файлове като вирус, ако има някой гейм гард, за Сезон 5, да каже или някакъв метод....
Не знам как да направя хубава защита на сайта и локална защита.
Не мога да избера свесен сайт за Сезон 5 защитен.
Предложете ми темплейт за сезон 5..........
Не мога да правя флаш файлове за интро.........
Немога да направя хубаво лого защото нямам идея за сезон 5 свясна, все бози правя....
Не мога да седя Нон-Стоп пред компютъра и да върша 100-работи на ден..... Трябва ми екип, затова създадох тази тема, търся хора които има моите качества или по-добри или които има качества, за да може да помогне с нещо свързано с помощ и поддръжка......... Това е и моля не спамете.... Модераторите да трият спамовете.....
 
Не, защото никoй не те е карал да си ГМ никъде... затова стана ми интересно :)
Е той какво очаква, че някой ще му оправя всичко ей така ли?
Това е най-малкото което може да направи за човек който се навие да му помага (ако изобщо се намери такъв).
 
Е той какво очаква, че някой ще му оправя всичко ей така ли?
Това е най-малкото което може да направи за човек който се навие да му помага (ако изобщо се намери такъв).

Не търся човек който да ми направи сървъра, а да ми помогне със някакви знания и умения, не съм професор да знам всичко....