[Help] SQL Server 2000 on Windows 7

Tgod

New Member
Joined
Jul 28, 2013
Messages
7
Reaction score
0
Здравейте..имам проблем с sqleval-a.Проблема е че след като съм го инсталирал, давам на run as administrator на setup.exe,цъкам install database и дотам...нищо просто не се появява.Пробвах с няколко различни версии на sqleval 2000 същото..Също пробвах да сменя съвместимостта на по-стари windows-и. Btw 32 бита е windows-а..мерси предварително.
 
не те знам кво си се бъгнал брат ама после след кат опраиш туй да не забравиш да изтеглиш SP4 update
 
ами ако стигна до там..
някой знае ли как може да се оправи това без преинсталация?
 
забравил съм да спомена...пробвах с всичките(autorun,setup.exe,bat) и при всичките нищо не излиза,а в task manager-a пише че инсталацията е включена.
 
И аз някога го имах този проблем и понеже не можах да се оправя просто записах XP и ме хакнаха :D

Най-лесното решение, което се сещам, запиши по нова версия на SQL(2005,2008)
 
Last edited:
ами всъщност пробвах с SQL 2005.Уж се оправих с database-овете, но понеже там е по-различно и нещо не се получи..за това пуснах тази тема с въпрос към SQL 2000.
 
Аз съм пуснал сървър на SQL 2012 имаше лек проблем с BackUp-a, но на 2005 2008 няма проелми само дето е малко по различно, но с разучаване ще се оправиш ;)
 
Ето ти MsSQL 2005 в такъв случай, в пакета има всичко, което ти трябва, за да си подкараш MuOnline сървъра ;)
 
  • Like
Reactions: Tgod
И аз имах този проблем, просто включваш setup.bat нормално натискаш install и като не стане даваш дърво на процеса, но изчакваш 2минутки дали ще отвори.. Така 5-6 пъти и си готов :p Доста тъпо звучи, ама при мен стана :D:
 
@Wikko0
там е проблема, че setup.bat не стига до install..иначе пак пробвах няколко пъти.Махах процеса и пак го пусках нестава просто..
@RaFa
благодаря..явно пак ще пробвам с SQL 2005.