[Help] SQL проблем

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
Някакъв тука ми се прави на хакер и ми спира SQL-a... незнам как го прави но съм сигурен, че не е от сайта... Каза ми, че е използвал някаква програма но незнам каква е... Моля ако знаете как да го оправя да не може да го спре да ми помогнете.
 
За твоя проблем немога да кажа нищо просто това са някакви ламерчета каде са открили дупка в сайта и си измислят някакви програми , а искам и аз да ви попитам нещо вчера SQL ми даде следната грешка: SQL Server Is Block From The Network и незнам как да я оправя.Благодаря предварително за помоща.
 
--shutdown
- това е кода за спиране на сървъра.Сложи Anti SQL Injection и няма проблеми
 
Някакъв тука ми се прави на хакер и ми спира SQL-a... незнам как го прави но съм сигурен, че не е от сайта... Каза ми, че е използвал някаква програма но незнам каква е... Моля ако знаете как да го оправя да не може да го спре да ми помогнете.

Ако не ти е от уеб сайта това значи, че ще е от уеб сървъра който ползваш. Не е настроен добре и/или имаш пропуски някаде. НО има едно НО никога не бъди толкова сигорен, че неможе да е от сайта ти ;) се пак погледни си уеб сървъра ако всичко е наред при него и си изтрил пчп админи секюре папки и т.н и си направил всички настройки които са дадени тук в форума за хамп значи извода е да си погледнеш уеб сайта ;)
 
ми уш погледнахме логовете на сайта и нямаше нисщо...
 
ми уш погледнахме логовете на сайта и нямаше нисщо...

Това, че няма логове незначи че не е от него ;) погледни и уеб сървъра и дали всичко си направил както трябва и ако според теб е всичко е наред там значи причината е само в едно нещо ;)
 
забравил съм да махна папката security, мерси, че ме подсети :)