[Release] SMS Ranking for any website

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
Тъи като всички искат да имат СМС класация във своя сайт ето ви едно скриптче и дано да съм ви помогнал



Download Update II 19.09.2008 | 00:10

вече е с автоматично добавяне на кредита след като изпрати даден потребител СМС и веднага не само получава кредита но е вписан и във СМС класацията

Only Mobio
Credits by AgMuN4o
Created by AgMuN4o
 
Last edited:
тва за мобиото ли е за кво е ?
 
а може ли да направиш да се вижда номера но без последните 3 цифри ??
 
на мястото на Hidden пишеш $row[1] ма не съм сигурен че ще стане ;)
 
Тъи като всички искат да имат СМС класация във своя сайт ето ви едно скриптче и дано да съм ви помогнал



download update ii 19.09.2008 | 00:10

вече е с автоматично добавяне на кредита след като изпрати даден потребител СМС и веднага не само получава кредита но е вписан и във СМС класацията

only mobio
credits by agmun4o
created by agmun4o

много полезно особено този скрипт за ауто кредита
 
а някой да ме светне как да го настроя за wisdom ????

Имам си скрипта за Ауто Ъпдейт, но какво да добавя в него за да ми изкарва в класацията???
 
  • Like
Reactions: Murder
а някой да ме светне как да го настроя за wisdom ????

Имам си скрипта за Ауто Ъпдейт, но какво да добавя в него за да ми изкарва в класацията???


тука сичко е настроено Ауто Ъпдейт + класация след като добави кредита добавя и във класацията но е за мобио

ако искаш прати ми скрипта за wisdom аз ще ти го направя да работи и за wisdom

skype: agmun4o
 
а може ли да се направи да се вижда от кои оператор е пращано Mtel Vivatel Globul или неможе?
 
а може ли да се направи да се вижда от кои оператор е пращано mtel vivatel globul или неможе?

Мефо може да го направи... Нещо от рода:

Номерата, които почват с 0883, 0884, 0885, 0885, 0886, 0887, 0888, 0889 = М-тел

и т.н.
 
нещо немога да го подкарам които може ще ме намерили по скаиp venci.93 Pleaseeeeee
 
Еми слагам го но не излизат хората пратили sms...
 
и аз имам този проблем :mad: когато го сложа сичко както трябва слагам го пращам тестов СМС но неми показва че е заредило кредити в мобио а ако сложа техния скрипт сичко си е ок защо така?
 
да ви обесня СМС ранкинга очита само смси които са постапили след поставянето му в сайта и интегрирането му в автоматичния скрипт за кредити !
 
мога да кажа че системата върви перфекно ест, малко по я едитнах и си тръгна
 
е добре убеснете как точно да го настроя при мен неиска да върви да му е*а маиката
 
първото нещо което ти трябва да оправиш е : sms_credit_update.php,options.php,sms_log.php със настройките на сървърът и смс фирмата