[Release] SMS Ranking system

За въпроси пишете тук.

Ние пишем а ти казваш ни че ние сме си виновни че не можем да я настроим:wave::wave:
 
Тест СМС-а Трябва ли да се покаже в СМСранкинга


да тест смс-а трябва да се покаже в ранкинга ;)
 
АРГОН МОЖЕШ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕШ ТИ МОЛЯТЕ ВЕЧЕ НЕЗНАМ КОЙ ДА МОЛЯ
 
Мерси за СМС класацията работи перфектно :)

edit: само ако ми кажете как се нулира класацията ще е добре :)

Отиваш в Microsoft SQL отваряш MuOnline, после търсиш таблицата SMS_LOG отваряш я и изтриваш първия ред.
 
Примен Си работи на 100% от давна го видях, в мобило там го беше дал!
10/10
 
тоя скрипт е толкова бъгав работи и без мобио аз лично си саздадох един нов файл php със 3 реда

номер:
pay blabal: примерно

и като му дам субмит ми аддва кредити във дадения сървър които използва твоя смс-ранкинг без да съм пращал смс но какво от това да ти се базикат с смс-ранкинга пак и тея във мобио и те не гледат кво пускат и то си е б*** м****а голяма работа че не си добавил един ред да работи само за ИП на мобио а сички др ИП да ги игнорва става въпрос за smslog.php :)

иначе относно скрипта 10/10
 
Така..
Първо да ти кажа че скрипта изобщо не е бъгав, виждам доста сървъри го ползват и не се оплакват
и Второ, че скрипта съм го правил с администратора на мобиото, така че като незнаеш не говори толкова много!
 
Така..
Първо да ти кажа че скрипта изобщо не е бъгав, виждам доста сървъри го ползват и не се оплакват
и Второ, че скрипта съм го правил с администратора на мобиото, така че като незнаеш не говори толкова много!

ти вобще не разбра за кво става на въпрос но щтом казваш че няма да си аддна кредити във тия сървъри дето ползват твоя скрипт ОК така да е утре ще направя release на един php скрипт и го пробваи да видим кой е прав

ПС. няма да коментирам повече вашата работа относно този " не бъгав скрипт"
 
а как мога да опрая това тоест да не може да се адд?
 
ЗА ВСИЧКИ БИЛИ НА МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ!!! ТФА БАЦА САМО ПОД ХАМП!!!
 
ЗА ВСИЧКИ БИЛИ НА МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ!!! ТФА БАЦА САМО ПОД ХАМП!!!

Т'ва баца и на EasyPHP и на AppServ.
 
Сложих я успешно но не ми отчита изпратените СМС сиди си празно
 
red_bull4 добави ме да ти я опрая
 
Бачка си пробваите с 1 тестов смс и ще видите!
Едит:Един фр. ми каза че може да те хакнат през тоя ранкинг верно ли бе??
 
Last edited:
и на мен не ми отчита смс-те
 
Вижте дали в MuOnline имате таблица SMS_LOG ако я има вижте дали прави записи в нея.
 
Да наистина този ранкинг не отчита.