[Release] SMS GM

First Post Updated!

Добавен е GM Период!
 
Като го пусна и не получавам отговор от мобиото тоест със тестов смс не ми връща потвърждение, че героя е станал ГМ иначе всичко друго си работи..
 
къде е реда за колко време да е гм ?
 
Като го пусна и не получавам отговор от мобиото тоест със тестов смс не ми връща потвърждение, че героя е станал ГМ иначе всичко друго си работи..

И на мен от сутринта ми е така :x попитах мобио защо е така и сега чакам отговор!

На мен даже и скрипта за кредити не ми го изпълнява :x

Edit: Това е било от мобио ,но вече всичко трябва да е наред :)
 
Last edited:
Как да саздам тази vreme в таблицата Character! защото като прати някои СМС одговаряму пише в саита че е ГМ апак в играта не е ГМ
 
Enterprise Manager -> MuOnline -> Character -> Designt Table и най-долу пишеш vreme varchar 30

Ако все още не ти се получава пиши по скайпа!
 
  • Like
Reactions: Dark_angel
10/10 за темата може ли да попитам как мога да направя така сега в уебшопа ми има само смс 2,40 как мога да направя да има и тази услуга например 2,40 лв да дава 1000 кредита и 1,20 да дава 400 кредита ? плс помогнете ми или дайте тема дето го има това благодаря предварително или ако някой може да помогне скайп:goodkill2
 
maybe ?
what you need ?
system for your greece offices of sms payments?
 
yes to make me pay with sms system??? can be do??
 
само не разбрах какво ще пишат на смс-а пример: funmu и име на герия ли ?
 
само не разбрах какво ще пишат на смс-а пример: funmu и име на герия ли ?

това
PHP:
 $res = mssql_query("SELECT CtlCode FROM Character WHERE Name='$item'");

само по себеси говори че ще бъде с героя :)
 
  • Like
Reactions: kulturista
имам един проблем направих всичко и като дам на пробен смс от мобио пише че успишно сам закупил гм права в саита пише че сам ГМ ама в сервера не сам някой да помогне ?
 
каква версия ти е сървъра?
 

намери в кода който за Мобио този ред

PHP:
mssql_query("UPDATE Character SET CtlCode='32' WHERE Name='$item'");

и го направи така
PHP:
mssql_query("UPDATE Character SET CtlCode='8' WHERE Name='$item'");
 
  • Like
Reactions: kulturista