[AD] SmokeMu 99b Exp: 9999x Drop: 99%

Хора,той продължава да се опитва да ни убеди в обратното. Нека го оставим да си върши работата и да видим до къде ще я докара. Критиката се изчерпа.
 
Браво и скайп направихте ^^
Copyright Godlike MU. All rights reserved. Credits: DamianEdited by SmokeMU (xax)
 
GRAND OPENING: 11.02.2016 at 18:00h. GMT+2

GRAND CLOSE: 11.02.2016 at 22:22h. GMT+2
 
много добър старт удари
 
Пълна трагедия!! Вътре играят само Админите което е ацки жалко. Да не говорим че може да се влиза с хакове.
 
Хахаха, офлайн! После ми вика, че нямало да е еднодневка. Пълна пародия беше сървъра, то беше ясно, че ще умре!
 
Чакаме нов сървър с нетърпение
 
Добре главните администратори на тоя форум , защо просто не следят даденият сървър примерно модератори ли , какви но да чистят неактивни мута и теми просто е тъпо всеки ден през седмица да има някакви индивиди , който си правят гавра с някоя версия и т.н.т. Следите сайт-а активно ли е темата седи не е ли активен трийте не е трудно ако не правете ме мене да чистя АЗ ! Писнало ми е от ТАКИВА ИДИОТЩИНИ. Или , ще го бъде , като сървър или не. Точка

П.С - По тая логика аз мога да правя през 2 3 дена обещания "Скъпи играчи извинете имахме проблем с т.т.т и блабла извинете ни от екипа на т.т.т блабла. 1 2 3 пъти разбирам имали сте проблем мъчите се да , но 100 пъти да ми обещавате едни и същи неща ми е писнало затова има такива коментари 100 пъти. Локуми мразя да опъвам :) Не ме бърка дали , ще ме баннат от форума но ми е писнало от такива версии. Добре 99б добре мах епх чат пат ок но ЕТО ТИЯ КРЕДИТИ ТИ УБИВА ИГРАТА И ФУЛЛ ИТЕМА. До сега , никой не ми е казал ТЪПАТА ЦЕЛ НА ТОВА МАХ ЕХП МАХ КРЕДИТИ И ПРОЧИЕ ?
Някой , ще каже убиване на време и блабла времето не се ли убива примерно да си намериш , нещо итем л дд рате примерно да му се радваш да го дигнеш на 11/13 примерно да знаеш това ми падна блабла. ОБЕСНЕТЕ ТЪПАТА ЦЕЛ НА ТИЯ ИДИОТЩИНИ ?

Последно изречение или 2 3 :p . Абе да ви питам "SKYPE" - Не ви е за "РЕКЛАМИ" нали за това има форуми/сайтове/ и други , още неща за споделяне и рекламиране лично скупе се ползва за разговори и чат не за "РЕКЛАМИ" на , каквото и да било. Лично не съм виждал примерно другите развити сървъри да си правят спам в скупе или другаде пускат теми и т.н.т :) Както си му е реда на нещата.
Тук се сещам , че някой , ще каже , че и "facebook" се ползва за чат но все пак там може всичко да си споделяте пост и т.н.т.
 
Last edited:
Добре главните администратори на тоя форум , защо просто не следят даденият сървър примерно модератори ли , какви но да чистят неактивни мута и теми просто е тъпо всеки ден през седмица да има някакви индивиди , който си правят гавра с някоя версия и т.н.т. Следите сайт-а активно ли е темата седи не е ли активен трийте не е трудно ако не правете ме мене да чистя АЗ ! Писнало ми е от ТАКИВА ИДИОТЩИНИ. Или , ще го бъде , като сървър или не. Точка

П.С - По тая логика аз мога да правя през 2 3 дена обещания "Скъпи играчи извинете имахме проблем с т.т.т и блабла извинете ни от екипа на т.т.т блабла. 1 2 3 пъти разбирам имали сте проблем мъчите се да , но 100 пъти да ми обещавате едни и същи неща ми е писнало затова има такива коментари 100 пъти. Локуми мразя да опъвам :) Не ме бърка дали , ще ме баннат от форума но ми е писнало от такива версии. Добре 99б добре мах епх чат пат ок но ЕТО ТИЯ КРЕДИТИ ТИ УБИВА ИГРАТА И ФУЛЛ ИТЕМА. До сега , никой не ми е казал ТЪПАТА ЦЕЛ НА ТОВА МАХ ЕХП МАХ КРЕДИТИ И ПРОЧИЕ ?
Някой , ще каже убиване на време и блабла времето не се ли убива примерно да си намериш , нещо итем л дд рате примерно да му се радваш да го дигнеш на 11/13 примерно да знаеш това ми падна блабла. ОБЕСНЕТЕ ТЪПАТА ЦЕЛ НА ТИЯ ИДИОТЩИНИ ?

Последно изречение или 2 3 :p . Абе да ви питам "SKYPE" - Не ви е за "РЕКЛАМИ" нали за това има форуми/сайтове/ и други , още неща за споделяне и рекламиране лично скупе се ползва за разговори и чат не за "РЕКЛАМИ" на , каквото и да било. Лично не съм виждал примерно другите развити сървъри да си правят спам в скупе или другаде пускат теми и т.н.т :) Както си му е реда на нещата.
Тук се сещам , че някой , ще каже , че и "facebook" се ползва за чат но все пак там може всичко да си споделяте пост и т.н.т.

Чакай бе пич, много нещо си запалил мотора, първо това за версийте просто всеки може да има различен вкус нали се сещаш не му се дига играе му се вип за итеми какво си се напрегнал? За какво да те правят мод да триеш теми както в omgforuma, щото ти пращат спам по скайп ли?Аре моля ти се не се набирай, ако имаш нещо конкретно към някой му го кажи не да ми избиваш коплекси тука, приятел (n)
 
Конкретен пример "DevilMu" Ехп Макс но за разлика печелят хора със времето , което са стоели и не дават Кредити и Статс ? Защо ли ?

Ама пак не ми обеснихте смисъла на тая идиотщина мах ехп кредити херота и т.н.т >
А и само да ви вметна не съм правил сървър не ми и трябва но знам едно за да направя , нещо стойностно трябва да "ВЛОЖА" за да има , нещо интересно за хората и след време да си върна "вложеното" ако вие ми излезете с номера сега , че давате пари за , нещо значи щом ги пускате прес 2 3 /5 дена значи сте богати лекета и просто незнаете , кое и какво и как да правите :)
Тук пак мога да дам чист пример за хора , който се стараят и са вложили " екипа на Iplay" може да имаха проблем да има отрицателни коментари но хората са вложили и не се отказват :)

Точно това правя "ИДИОТЩИНИТЕ" ги премахвам , защото ми е писнало да гледам хората после да пълнят с лоши коментари , това на страна но вие прекалявате със смотаните оправдания и честно казано "МУ-то трябва да се хоства или прави от хора над определена възраст понеже ми писна от БОЗИ и ИДИОТЩИНИ не е само към вашият сървър а към СИЧКИ ТИЯ 99Б МАХ ЕХП КРЕДИТИ И Т.Н.Т :) и по точно КРЕДИТИ И ХЕРОТА МАКС
 
Last edited:
По-добре вземи пий някаква вода че взимам да се притеснявам само като чета написаното. Добре ли си, приятел? Да не получиш някой пристъп (hi)
 
Искрено ви желая успех,и много онлайн играчи за да си струва труда (знам какво е).
 
Защо не направиш лебшопа да е до 2 опций? Обезмисля се играта от ПК евенти.. Примерно от там да се вадят итемите с 3 или фулл опций ...